Wpis z mikrobloga

#tvpis #zamachstanu #tvpo

Tusk zajumał Polakom na Święta demokrację. Dostaliśmy za to w prezencie standardy polityczne trzeciego świata.
Dyktator ds. uchwał nie może stworzyć bezprawnie nic dobrego. Dlaczego? Jak śpiewał Maanam:
złe drzewo dobrych owoców nie będzie rodzić...

Polityk chce więcej władzy - jak teraz nie będzie oporu, to po demokracji. #polityka
  • 16
@zjadlbym_kebaba: Ależ weź i zeżryj to TVP. Tylko zgodnie z prawem.
Mam cały internet, VOD, kolekcję filmów...
Nie potrzebuję, ani tuby Tuska, ani tuby Kaczafiego. Jeszcze za mój hajs.
Potrzebuję kontroli demokratycznej nad półkownikiem i resztą tej hanukowej bandy.
@filas312: Żeby kiedyś nie doszli do wniosku, że twoje prawo własności należy uciąć wszelkimi narzędziami...
Masz zawężony i pozbawiony wyobraźni horyzont.
Władza pozbawiona kagańca posunie się do każdej niegodziwości.
@takJakLubimy: swoją drogą "Masz zawężony i pozbawiony wyobraźni horyzont." to naprawdę słaby tekst. Wykaż, że Sienkiewicz złamał prawo, krok po kroku, skoro górujesz nade mną horyzontem wyobraźni i wiedzą.
@filas312:

Poszlaki wskazują na:
- pominięcie ścieżki legislacyjnej,
- poświadczenie nieprawdy w akcie notarialnym,
- naruszenie nietykalności posłów na sejm RP,

Zarządzanie uchwałami to dyktatura.

Gdyby teraz jakimś cudem Kaczka dostał się do władzy to zastosuje te same metody.
Pomyśl.
Tylko trzymanie się reguł, chroni zwykłych ludzi.
@takJakLubimy: niech będzie, a czy RMN ogółem też nie pominął wymogu zaangażowania KRRiT, psując porządek prawny? W kwestii braków WZA, należy to wykazać, bo "mogło dojść do fałszerstwa" to domniemanie, nie fakt. A z tą nietykalnością to ogólnie sami przepychali się przez policyjną obstawę, a posłowie wraz z poturbowaną posłanką zniechęcali funkcjonariusza do oglądania materiałów z monitoringu (są klipy z tego). Zastosuje te same metody czy nie - zobaczymy czy sąd