Wpis z mikrobloga

Nasza wigilia:
- klasycznie pojechałem z żoną do moich rodziców u których od wczoraj były nasze dzieci (tzw. bomble, lub gówniaki - dla tych, którzy nie lubią przyszłych budowniczych naszego wspólnego pkb)
- dzieci miały spakowane koszule, ale powiedziały, że chcą mieć ubrane podczas wigilii t-shirty: efekt miały swoje koszulki z ninjago - nikt się do nich nie przypierd*lał i męczył o coś czego nie chcą
- moja mam lekko się spinała przed obiadem (bo o 14 :P) wigilijnym, ale pomogliśmy jej i było git
- był karp :P ale też inne ryby, dla każdego coś miłego
- przed wigilią modliliśmy się, ja z żoną jesteśmy ateistami, ale żeby nie było przykro mojej babci (lvl 94, mega wierząca) to spokojnie ogarnęliśmy rytuał, korona z głowy nam nie spadała a babcia była happy :)
- dzieci nie lubią uszek i barszczu to dostały rosół z makaronem :P
- bąki rozpakowały sobie prezenty i był szał pomimo tego, że część wybrali sami sobie xD
- pogadaliśmy na spokojnie przy stole o różnych rzeczach w tym o tej wyklętej polityce bo wszyscy jesteśmy jednomyślni i najwyżej ciśnienie podniosła nam hipokryzja obecnej opozycji nadającej o "walce o wolne media" xD
- moja mama klasycznie opowiadała nam, że jak kiedyś (w latach~'60) jej tato pracował na kolei to przyszedł w wigilię z dziewczyną, która wsiadła do złego pociągu i nie miała gdzie się podziać to mój dziadziu przyprowadził ją na wigilię a na następny dzień załatwił bilet powrotny
- na koniec dzieci rozpakowały prezenty, pyknęliśmy kawkę i zjedliśmy ciasto, pożegnaliśmy z dziećmi - przyjedziemy po nie jutro
- wróciliśmy do domu, ogarnęliśmy grzańca, ogarnęliśmy fajny film a teraz każdy sobie chilluje, ja przy kompie, żona przy netflixie
- chillerka, aktualnie słucham sobie Pana Kaczkowskiego na #radio357

Życzę Wam spokojnych świąt :)
love
#wigilia #swieta #polskiedomy #dzieci
acidd - Nasza wigilia:
- klasycznie pojechałem z żoną do moich rodziców u których od ...
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@Suheil-al-Hassan: dobrze, dziękuję - bardzo fajnie się odnalazł w podstawówce, ma fajne zajawki - nic tylko się cieszyć :) a nie zapominając o młodszym bracie też git :)
Wesołych świąt :)
  • Odpowiedz
  • 0
@acidd

pogadaliśmy na spokojnie przy stole o różnych rzeczach w tym o tej wyklętej polityce bo wszyscy jesteśmy jednomyślni i najwyżej ciśnienie podniosła nam hipokryzja obecnej opozycji nadającej o "walce o wolne media" xD


Chłop ma rodzinę pisowców i jeszcze się chwali xDD. Szkoda, że taki dobry nie jesteś w dostrzeganiu hipokryzji jak PiS i wszyscy z nimi związani ludzie od lat wycierając sobie mordę patriotyzmem i religią, jednocześnie kradnąc gdzie i
  • Odpowiedz
  • 1
Chłop ma rodzinę pisowców i jeszcze się chwali xDD


@deziom: chyba zapomniałeś, że obecna opozycja to właśnie pisowcy xD
8 gwiazdek w moim sercu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz