Wpis z mikrobloga

@Insiders: możesz też samemu pojechać do przychodni nocnej i świątecznej pomocy. To jak SOR ale jak sama nazwa mówi jest to przychodnia. Zazwyczaj są małe kolejki. Jakie miasto?
  • Odpowiedz
  • 0
@czotoco: serio? A co ro za zastrzyk w ogóle wiadomo? Bo nie wiem czy to to nawet ale podejrzewam z tego co czytam z objawów :(

@Penancea Ja gram w squasha i mam nadzieję że nie będę musiał tego odstawić
  • Odpowiedz
@Insiders: Miałem kilka takich ataków, że się czołgałem po domu i jedyne co mi pomogło przeciwbólowo to amfetamina. Moze jakieś zastrzyki pomogą, ale ja nie umiem w służbe zdrowia, to nie próbowałem.
  • Odpowiedz
@Insiders przejść może samumu, zależnie jak się tam ułooży. Poszukaj ćwiczeń na yt na rwę, nie zawsze pomagają ale czasem tak (zależy od dyskopatii z której strony masz wypukline/przepukline). Co do lekarza: z reguły na początku nie dają zastrzyków tylko leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. A jak dadzą zastrzyki to seria 5-10 z diklofenakiem. Jak masz stan bardzo poważny to nic leki nie pomogą tak jak i w moim przypadki było. Za półtora
  • Odpowiedz
@Insiders No operacje przepukliny krążka międzykręgowego. U mnie 11mm. Naciska to na nerw, że nie da się od ponad 2 miesięcy chodzić ani siedzieć. 99% czasu leże. Wcześniej też mnie pobolewało ale dało się funkcjonowac. Brałem leki (przeciwzapalne, przeciwbólowe, sterydy, zwiotczające, rozkurczające, itp), zastrzyki (przeciwzapalne i witaminy), chodziłem na rehabilitacje. Oczywiście taki mix leków rozwalił mi wątrobe i teraz jeszcze ją lecze.
Rezonans ok. 500zl. Mi nawet na sorze jak leżałem na
  • Odpowiedz
  • 0
@Vadzior: masakra współczuję Ci bardzo. Mnie Max boli jak siedzę np w aucie. Wprawdzie to dopiero od 3 dni ale dzisiaj jak wychodziłem z auta bo kolega mi leki dał Dicloberl to myślałem że nie wyjdę. Ogólnie tak to nigdy nie miałem. Ja czuję że mam coś z kręgosłupem na bank bo mam lordoze i garbie się i w ogóle masakra. Fajnie by było coś załatwić na NFZ bo skąd te
  • Odpowiedz
@Insiders Nie olewaj tematu tylko działaj. Pewnie gdybym sam szybciej zareagował to może przy pomocy fizjo, poprawy postawy, zmiany nawyków (mniej komputera, więcej ruchu, ćwiczeń) to bym uniknął tego. Ale teraz jest już stan krytyczny, tylko operacja pomoże. I neurochirurg jest droższy niż neurolog i terminy są dużo dłuższe. Ja mam operacje na nfz, ale wizyty u lekarza co mnie operuje już prywatnie i też załatwioną miałem wizytę po znajomości bo nawet
  • Odpowiedz
  • 1
@Vadzior: no chciałbym to ogarnąć już w styczniu. Mam ogromną nadzieję na tego neuro z NFZ bo ponoć jest spoko. Jak nie to będę musiał ogarnąć inaczej :/
  • Odpowiedz