Wpis z mikrobloga

Podsumowanie S01E02

1) Kryzys na granicy z Ukrainą oraz wizyta Sikorskiego - suche info bez obwiniania kogokolwiek za zaistniałą sytuację
2) Zamach w Pradze - brak potencjału propagandowego
3) Pierwsze spotkanie Marszałka Sejmu z potrzebującymi - zwykły opis inicjatywy, nie padła ani jedna nazwa partii
4) Komisja dotycząca afery wizowej - materiał ok, wypowiedź Szczerby, Bosaka, PiSowca, w podsumowaniu info, iż brak u nas zorganizowanej polityki migracyjnej
5) Pakt migracyjny - cele i założenia paktu, pozytywy i zagrożenia, wypowiedzi rządu i opozycji
6) Nowy szef policji - suche info
7) Nadchodzące Święta i informacja, że od przyszłego roku może być problem z nabyciem żywego karpia - brak potencjału propagandowego
8) Wariująca pogoda - brak potencjału propagandowego
9) Gest Kozakiewicza wykonany przez Kamińskiego - wypowiedź Kozakiewicza, historia gestu, dywagacje iż można ten gest różnie odierać, wspomniane różne kontrowersyjne gesty polityków, ocenę końcową pozostawili widzowi
10) Wczorajsza oglądalność i podziękowanie za zaufanie - suche info
11) Krótka relacja z wczorajszego startu - suche info
12) Informacja o nowych dyrektorach TVP - suche info

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony po tym wydaniu. Duże tego info upchnęli jak na jeden serwis, w mojej ocenie zachowali obiektywizm i pojawiły się ciekawe informacje, z którymi jeszcze się dzisiaj nie zetknąłem - super. Oby tak dalej.

#tvpis #polityka
  • 10
  • 25
@fffffffff: Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robiłem sobie notatki w trakcie bo chciałem sprawdzić czy na czczych obietnicach się nie skończy. Jeśli utrzymają ten poziom to jest szansa na najbardziej obiektywny serwis informacyjny w kraju.

Edit:
@danio_96: To było tak w drodze wyjątku i weryfikacji obietnic. Mimo szczerych chęci na ogół zbyt zajęty jestem by taki tag prowadzić - mamy wyjątkowy okres, w którym można się
  • 0
@bzyku95: O, kurka - faktycznie. Nie sądziłem, że to krótkie wystąpienie Czyża potraktują jako materiał. Dzięki za zwrócenie uwagi.

@Moderacja Na edycję za późno więc w miarę możliwości proszę o zmianę "S01E02" na "S01E03" w pierwszym wpisie.