Wpis z mikrobloga

Zawsze sobie wyobrażałam, że osoby lgbt jako że same spotkały się w życiu z mową nienawiści i walczą o wolność są kochające i tolerancyjne. Tymczasem chyba nikt tak nie wyzywa od faszystów, psów i nie życzy najgorszego jak transy ( _)

A żeby zostać transfobem wystarczy wstawić post ze śmiesznym obrazkiem na temat lgbt.

#lgbt #przemyslenia #lewackalogika #bekazlewactwa #mowanienawisci #ankieta #rozowepaski #niebieskiepaski
WielkiNos - Zawsze sobie wyobrażałam, że osoby lgbt jako że same spotkały się w życiu...

źródło: temp_file6738508031380274950

Pobierz

Czy wstawianie śmiesznych obrazków o lgbt to transfobia?

  • Tak, można się śmiać ze wszystkiego oprócz lgbt 13.4% (15)
  • Nie, a bycie transfobem to komplement 67.9% (76)
  • To zależy 18.8% (21)

Oddanych głosów: 112

  • 14
  • Odpowiedz
@WielkiNos: zaznaczyłem "to zależy" ale w tym przypadku to zdecydowanie nie transofobia. Btw napisz mu coś w stylu, że nie możesz być transoFOBEM bo się ich nie boisz tylko nienawidzisz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: przecież ten z fotografii to nawet fizycznie nie próbuje przypominać kobiety. Spada siła - być może, ale kościec i mięśnie zostają
  • Odpowiedz
mięśnie zostają


@moll: raczej się rozchodzi o jądra komórkowe. Analogicznie jak w przypadku brania sterydów. Osoba, która raz wzięła już nigdy nie może nazwać się naturalną. Nawet jak przestanie ćwiczyć i objętość mięśni spadnie do poziomu jak przed treningami / kuciem dupy, to ilość jąder komórkowych i tak będzie miała wększą. A co za tym idzie będzie miała więcej siły i dużo szybciej nabierała przyrostów, jak znowu zlapie za sztange
  • Odpowiedz
@walokid: dzięki, tego nie wiedziałam, więc wyszło mi daleko posunięte uproszczenie, przynajmniej co do mięśni.

Ale nadal progesteron z chłopa baby w tym kontekście nie zrobi
  • Odpowiedz
@WielkiNos: to juz wiem dlaczego ten ananasowy tak sie czasami pruje pod roznymi wpisami. Jest po prostu oblesnym tranzolem i czlowiekiem, ktory nie akceptuje sam siebie i swojego ciala xD Wiele to wyjasnia
  • Odpowiedz
@WielkiNos: No ale dobra taki trans nazywa kogoś transfobem. I co z tego? Wygrywa dyskusję? Nazwana tak osoba siada do kąta, płacze i zmienia swoje życie czy co? Przestańcie się bać, że jakiś odklejeniec nazwie was fobem.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ten typ się pruje o dosłownie wszystko, o transfobię wszędzie, o krytykę prostytucji, o jakiekolwiek głosy sceptycyzmu wobec TQ+ itp. Agresywny jak cholera, ale spróbuj z nim wejść w polemikę to cię zablokuje xD
  • Odpowiedz