Wpis z mikrobloga

Szukam laptopa do ok 3.5k zł, głównie do użytku z programami MS Office i od czasu do czasu Photoshop. Znalazłem takiego Della za równe 3k:
https://allegro.pl/oferta/aluminiowy-dell-i7-4-4-8gh-32gb-1tb-nvme-dotykowy-batdo14h-w10-w11-office-14775803005

Wygląda na całkiem dobrą konfiguracje jak za taką cenę. Czy mamy tu specjalistów mogących ocenić czy to sensowny wybór? :) Ewentualnie czy jesteście w stanie zaproponować coś lepszego w podobnym budżecie? Zależy mi na dobrej matrycy, max 15 cali, plus podświetlanej klawiaturze. Może być używka.
Ranking techlords mniej więcej sprawdzałem.

#laptopy #laptop #szukamlaptopa #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@MercedesBenizPolska - właśnie dlatego w ogóle trafiłem na tę aukcję, filtr na kilka parametrów + sortowanie po popularności. Służbowo używam Della 5430, ale dopiero teraz zerknąłem, że jest na i5 12 generacji (1245U).

Dzięki Panowie za zwrócenie uwagi, że to zupełnie niewarte swojej ceny. Szukam dalej :)
  • Odpowiedz
  • 0
Jeszcze raz dzięki za porady. Ostatecznie zdecydowałem się na nieco tańszy model (2800zł): Acer Swift 3, SF314-43-R9Y5 14" R5 5500U, 16GB RAM, 512GB SSD.

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, więc liczę że posłuży długi czas.
  • Odpowiedz