Wpis z mikrobloga

Beka z Memcena i #konfederacja PiS im przegłosował marszałka dla Bosaka, Demokratyczna Koalicja była przeciw i tera chce go odebrać i wyrzucić Brauna, a oni dalej bardziej hejtuja PiS niż koalicje.

Tak jak kiedyś w pierwszej turze na Bosaka, w drugiej na Czaskoskiego XD tęczowego semite który się nimi brzydzi i chciał im potem zablokować Marsz Niepodległości

Popcorn w ręce i oglądamy jak Demokratyczna Koalicja ich gnoi przez 4 lata za to frajerstwo XD

#sejm #polityka
Pobierz BoroPrimorac - Beka z Memcena i #konfederacja PiS im przegłosował marszałka dla Bosak...
źródło: IMG_4906
  • 18
@AlbertoBarbosa:

Demokratyczna Koalicja ...się wstrzymała. Gdyby była przeciw, to by Bosak nie był marszałkiem. Przeciw była chyba tylko lewica.

Mam ci to rozpisać w notacji logicznej?
Gdyby ci którzy się wstrzymali, byli przeciwko, to absolutnie nic by to nie zmieniło.
Mam ci to rozpisać w notacji logicznej?


@cordianss: tak, rozpisz mi to, bo to co piszessz nie ma sensu xD

Gdyby ci którzy się wstrzymali, byli przeciwko, to absolutnie nic by to nie zmieniło.

czyli opozycja, która ma łącznie 248 posłów, nie była by w stanie uzyskać większości bezwględnej, która wymaga 227 posłów? To co piszesz, jest naprawdę ciekawe, szczególnie, że przy głosowaniach na innych wicemarszałaków działała logika o której pisze,
Pobierz AlbertoBarbosa - >Mam ci to rozpisać w notacji logicznej?

@cordianss: tak, rozpisz m...
źródło: Zrzut ekranu 2023-12-20 115503
@AlbertoBarbosa: W takim razie wyjaśnij mi sens twojego zdania: "...się wstrzymała. Gdyby była przeciw, to by Bosak nie był marszałkiem."

Po co to napisałeś? Co oznacza, że gdyby byli przeciwko zamiast się wstrzymać, to Bosak nie miałby marszałka?
@cordianss: Gdyby byli przeciwko i mieli większość bezwględną to Bosak nie miałby marszałka, tak, Polska język trudna język xD

Co oznacza, że gdyby byli przeciwko zamiast się wstrzymać, to Bosak nie miałby marszałka?

to znaczy, że Bosak nie byłby teraz marszałkiem xD
@AlbertoBarbosa:
Jak chcesz to potrafisz, napisałeś prawdziwe, logiczne zdanie.

Gdyby byli przeciwko i mieli większość bezwględną to Bosak nie miałby marszałka

Tylko, że twój pierwotny komentarz jest inny.
Napisałeś, że gdyby zamiast wstrzymać się, zagłosowaliby przeciwko, to coś by to zmieniło, a przecież nic by to nie zmieniło. Posłowie TD musieliby by się wstrzymać, żeby Bosak nie dostał marszałka.
@cordianss: Ale ty rozumiesz, że przez demokratyczna opozycja mam na myśli, KO, lewicę, pl2050 i PSL? Jakby się wszyscy dogadali, to ballsack nie miałby marszałka xD Widocznie mieli to w dupie, Hołownia dał im nawet kredyt zaufania i dzięki niemu i PSL dostał tego marszałka, pewnie tego żałuje teraz xD
@cordianss: Bo potrzebne jest uzyskanie większości bezwględnej w ten, czy inny sposób, a widząc jakie masz problemy z logiką chciałem to maksymalnie uprościć. Poza tym, ja nie jestem konfederatą, że będę widzieć metafizykę i trzecie znaczenie w wstrzymaniu się od głosu.