Wpis z mikrobloga

#rogalddl dajecie się robić jak dzieci. Ddl powiedział to koniec i to byk koniec. Potem poszła miszyn, która trochę opowiada historię, a trochę jest na planie koła (lahandra reddot 1-reddot 2 to miszyn zatacza kręgi)
A hardkorkrokodajl to kupiona domena. Wystarczy powiązać daty

Jeszcze co do konfliktów to z bonusem to nie takie oczywiste, bo to mógł być przeinaczony heden cytat bonusa w którym dawał wiele ksyw. Natomiast jeśli to prawda to zarówno konflikt z bonusem jak i olosolo prawdopodobnie dotyczył rozliczeń i nieslownosci rogala. Swoją drogą na płycie losu kowal w nucie falszyei koledzy jest zwrotka która pasuje do rogala i jednocześnie jest tam ich wspólny numer do którego miał być teledysk i o to mógł być konflikt

Natomiast typ ze inni raperzy się o nim wypowiadają to nic dziwnego bo z automatu to generuje bardzo popularne artykuły.

Ddelo
  • 5
  • Odpowiedz
  • 2
to nie o nim, ale pasuje. No prawie. No może w 50%

Gdzie siedzi kilka lat, złożonych z dni i nocy, tam wiedział kto jest brat, zapomniał jak wyskoczył
Prawda kolę w oczy, godzi w serce niczym nóż, toksyczna znajomość bardziej niż trujący bluszcz
#!$%@? jegomość, nie zobaczy mnie juz, choć znaliśmy się od dziecka, takie życie no, cóż
Bit, kartka, tusz i wyrzucam to z serca, #!$%@? odpędzam, czytaj człowieka bez
  • Odpowiedz
@CorniShon007:
Tez skojarzyłem tą zwrotę kiedyś i tsz myślę, że poszło o hajs który rogal #!$%@?ł na maszyny. Zresztą sam w dziś to minimum nawinął, ze "trzeba będzie oddać i tak do #!$%@?".
  • Odpowiedz