Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokazpake #pokapake

Chyba ostatni, miałem zostawić żeby pokazać na streamie na ttv no ale naciski familii wymusiły. Bosze co za wielkie pudło o.0

Jako człowiek z IT i nerd to można się bylo z lekka spodziewać Ale kurde mirek @pamk22 zrobił mi dzień

Na początek klasyka pietrucha, sam wysyłałem w zeszłym roku ale wtedy to były nasiona bo i temat był botaniczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dużo chrupków i słonych przekasek tak jak lubie, i już wiem dlaczego brytyjczycy są zepsuci, jak można jeść lay's o smaku octu...
WIEDŹMIŃSKA KSIĄZKA KUCHARSKA OMFG co prawda większość przepisów to klasyka polskiej kuchni ale mimo wszystko miło się czyta o np. rosole w nowym wydaniu, będzie godnie na półce i będzie użytkowana na pewno

GRA PARAGRAFOWA, nigdy takiej nie miałem a w dodatku zew cthulhu więc podówjny + będzie grane w tajemnicy
Pluszowy enter na USB. Co prawda mało praktyczny ale już wiem jakie będzie jego zastosowanie, specjalnie zatarabanie do biura i zrobimy z niego przycisk do deploymentu.
Fejkowe psp z tetrisem normalnie nostalgłem bo przecież w takie gierki na ekranie monochromatycznym to się grało mając 8 - 10 lat. A psp z kolei w liceum / na początku studiów więc nostalgia mocno.
No i bryloczek d20, nie wiem czy sie przyda bo już targam zestaw kluczy jak klucznik, ale zawsze moze dołaczyć do mojej kolekcji innych d20

A no i kaseta VHS. I jeszcze taka mityczna... Kurde miałem 5 lat to oglądałem Toma I Jerryego z takich, i film 'Jeszcze raz pearl harbor' bo to jedyny co był w domu przez długi czas. Chyba w ogóle jakiś pirat, wtedy to było dosyć normalne. No obejrzałbym co tam Mirek przygotował tylko kurde, weź tu teraz ogarnij VCR, jak ostatni wyleciał z domu jakoś w okolicach 1998 roku wyparty przez nagrywane z serialami i filmami płyty cd (Przyjaciele sezon 3, cd 4 pozdrawia xD)

Na szczęście to tani sprzęt tylko kurczaki jak ja to kupie to jak to podłączyć pod nowoczesny 65calowy oled jak tam najlepiej to będzie scart albo wyjście av tradycyjne...

Aha @wykoPAKA składam zażalenie bo biorę udział w zabawie chyba już 4ty raz i po raz pierwszy jest tak że mirek któremu robiłem pake to mirek który robił pake dla mnie xD Tak ma być? Trochę śmiechłem i zdziwiłem nie powiem
micke - #wykopaka #pokazpake #pokapake

Chyba ostatni, miałem zostawić żeby pokazać n...

źródło: IMG_1279

Pobierz
  • 5
mirek któremu robiłem pake to mirek który robił pake dla mnie xD


@micke: ale że w tej edycji mieliście siebie nawzajem?
Paczuszka śliczna
@micke: cieszę się, że paczka Ci się podoba ʕʔ

Magnetowid podłączam kablem RCA, ale nie wiem, czy wszystkie nowe TV są w takie wejście wyposażone. Ewentualnie grabber do kompa, albo zupełnie olej zawartość i potraktuj kasetę jako ciekawą pamiątkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ja jeszcze poczekam z otwarciem paczki, aby mieć pewność, że będę ostatni ( ͡ ͜ʖ ͡
  • 0
@pamk22 nie zostawię tego tak, jestem zbyt zaintrygowany... Mam jeszcze kartę do przechwytywania obrazu z konsoli... tam chyba jest to stare RCA oprócz hdmi...