Wpis z mikrobloga

#bystrzaktv Słucham. Co cierpisz do mnie? zebyś padoch za te słowa żebyś skonał, jak szmata. WONT WONT. Nie #!$%@? lwa jak lew sra, albo ja jestem pijany albo ty jesteś pijany, sylwek daj parę groszy, dobra kończymy gadkę.
cajner - #bystrzaktv Słucham. Co cierpisz do mnie? zebyś padoch za te słowa żebyś sko...

źródło: esta

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@cajner: Ty jesteś #!$%@? dla mnie! Ty jesteś szmata! #!$%@?, bym Ci tą butelkę na głowie rozbił i w #!$%@? wsadził za te słowa co powiedziałaś, ty #!$%@?, tfu na Ciebie! Żebyś zdechła! W tej chwili! W TEJ CHWILI!!!!!!!!
  • Odpowiedz
@NimRoll: brakuje, bo on był faktycznie zaangażowany w strima. Jeżeli nie było akurat kogoś do plotkowania, to Lesio był One Man Army na streamie. Odpalał się na różne sposoby, dużo serca w to wkładał, a Tajfun tylko "no ale teraz powiedziałaś, do mamusi sobie idź z takimi tekstami". Dla mnie zawsze Lesio >>>>> Tajfun
  • Odpowiedz
@cajner: Lesiu to jest champion - gawendziarz,wodzirej jednym słowem człowiek z klasą. Powinien razem z waldkiem dawać kursy tym młodym łebką jak robić patostreamy, ogólnie numer jeden wśród patostrimerów egzekwo z waldemarem piekarzem
  • Odpowiedz
gdyby Leszek miał 10 lat mniej na karku to byłby to top streamer u bystrzaka, wg. mnie jest w czołówce ale no wiek juz nie pozwala na taki maraton wyzywania sie z widzami jak tajfun, kilkudniowe mocne libacje, zdrówko nie domaga juz tak
  • Odpowiedz