Wpis z mikrobloga

@ItsGrN: ekhem. Ostatnio (z miesiąc temu) w filmie Krzywda na TVP Historia mówili, że lewactwo zaczęło się wraz z rewolucją francuską, bo prześladowali katolików. Pragnę nadmienić, że film dotyczył zbrodni niemieckich z 1939-1945 :D
  • Odpowiedz
  • 17
@Kryspin013 a gdzie tu jest odwracanie kota ogonem? Nie używaj stwiedzenia gdy nie wiesz co oznacza te stwierdzenie.


@Kamil32123: Wątek dotyczy typa, który wrzucił znalezisko bez przeczytania nawet pierwszego zdania w artykule, do którego linkuje. Typ dosłownie otagował znalezisko o wojskach napoleońskich sprzed ponad 200 lat jako #pieklokobiet i #bekazlewactwa.

A potem przychodzisz ty i robisz A BO LEWARYYYYYY, by odwrócić uwagę od jego głupoty i udajesz, że wcale nie
  • Odpowiedz
@Kryspin013 ty wcale nie udajesz prawda?
Tu nie jest ucieczka od tematu wandalizmu, obaj się zgadzamy że to co podał ten typ to manipulacja.

Ja jedynie podałem że wandalizm przez lewatywy jest faktem i dalem co do tego prawdziwe informacje.
  • Odpowiedz
@Kamil32123 Przyszedłeś smrodzić tylko, jak chcesz rób znalezisko o tych aktach wandalizmu lewaków.
Co i tak nie zmieni faktu, że ładną manipulację tutaj pokazano i chyba rację w tej kwestii przyznasz
  • Odpowiedz
  • 18
Tu nie jest ucieczka od tematu wandalizmu, obaj się zgadzamy że to co podał ten typ to manipulacja.


To super, ale nie wspomniałeś o tym nawet słowa. Zresztą ja się nie zgadzam, że to jest manipulacja. To jest czysta głupota. Manipulacją to by było jakby typ zrobił to celowo, a tu wychodzi na to, że gościu wrzuca znaleziska robiąc zmiekiewiczowski risercz po samych tytułach xD

Ja jedynie podałem że wandalizm przez lewatywy
Kryspin013 - >Tu nie jest ucieczka od tematu wandalizmu, obaj się zgadzamy że to co p...

źródło: Screenshot_2023-12-18_11-31-46

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013 i to jest właśnie odwracanie kota ogonem. Rozmowa o wandalizmie lewicy a ty chcesz rozmawiać o drugiej stronie.
Powiem coś co cię zszokuje po każdej stronie politycznej są idioci
  • Odpowiedz
  • 11
@Wink napisałem przecież że jest to manipulacja i kompletnie niepotrzebna bo są niepodważalne akty wandalizmu i nie trzeba żadnych fejkow szukać


@Kamil32123: Typie, to nie jest manipulacja tylko zwykłą głupota. O manipulacji moglibyśmy mówić gdyby OP znaleziska w ogóle przeczytał co wrzuca. Tylko, że już po przeczytaniu pierwszego zdania wybił by sobie z głowy wrzucanie tak oznaczonego znaleziska. Już ci to raz tłumaczyłem wyżej xD

@Kryspin013 i to jest właśnie odwracanie
  • Odpowiedz
  • 5
@Kryspin013 tego typu ludzie też oczywiście twierdzą, że onety, tvny czy wyborcze to same lewackie kłamstwa, jednocześnie czerpią wiedzę z tego typu źródeł zrobionych pod bajtowanie prawakom, artykułów napisanych przez boty XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013 tego typu ludzie też oczywiście twierdzą, że onety, tvny czy wyborcze to same lewackie kłamstwa, jednocześnie czerpią wiedzę z tego typu źródeł zrobionych pod bajtowanie prawakom, artykułów napisanych przez boty XD


@deziom: wydaje mi się, że wysnuwasz zbyt daleko idące wnioski. Tytuł to clickbait ale to nie jest źródło pod baitowanie prawaków. To jakaś lokalna stronka bolesławca
  • Odpowiedz
@Kamil32123: nie wlaczajac sie specjalnie do dyskusji dodam tylko, ze twoj glos jest totalnie niewazny cokolwiek bys nie napisal. Jestes fanem patowalk wiec od zwierzecia rozni cie tylko to, ze potrafisz podetrzec sobie dupe.

Albo i nie.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@sm3rf-m4rud4 jedni lubią jak faceci obijają sobie mordy inni jak wzajemnie sobie obciągają. Nie oceniam i niedyskutuje bo osoby które w 2023 nie są wstanie powiedzieć ile jest płci żadne argumenty nie dotrą.
  • Odpowiedz