Wpis z mikrobloga

Nie martw się @Napalone_Okno 40K długu to nie tak dużo. Wystarczy pracować. Przy wynagrodzeniu 0,35gr/km będziesz musiał przejechać TYLKO 114 285.

Gdyby zebrać normalnych przeciętnych ludzi, to potrzebował byś ich 13,2 (te 0,2 to ty byś był) i PRZEZ ROK byście musieli zapitalać średnią krajową kilometrów na polaka.

Jak byś chciał w linii prostej "spłacić dług" to byś wyjechał spod ORLENU W KOWALEWIE to byś #!$%@? GABRYSI mógł pojechać i przywieźć lejdiboja z Tajlandii.

Rozpędź się Mietek tym swoim busem, złap się za jaja i jedź z prędkością 90km/h przez prawie 1300h. I ty najlepsze, że jeszcze podczas tego będziesz ruchany bo nie rozumiesz, że ktoś cię rucha.

1300h, jazdy bez przerwy. Odlicz sen i sranie to masz 2600h.

KOCHAM JEŹDZIĆ
#przegryw #dluzszatrasabusem #busiarze
HuopWsiowy - Nie martw się @Napalone_Okno 40K długu to nie tak dużo. Wystarczy pracow...

źródło: A4ItiVIy_400x400

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ZacharJasz92: No dojebia mu odsetki, siądą na konto jak mi kiedyś, i już nie będzie prince polo na stacji, bo CAŁA WYPŁATA z konta idzie na spłatę. Masz blokadę na koncie i #!$%@?, weź sobie radź. Ja tak musiałem kilka miechów dorabiać na czarno bo bym nie miał paliwa do jeżdżenia do pracy.
  • Odpowiedz