Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #konfederacja

To jest Tomasz Buczek, działacz Konfederacji.

Tomasz, razem z innymi Konfiarzami, blokuje przejazd przez przejście graniczne z Ukrainą.

Tomasz jest bardzo aktywny w social mediach.

Tomasz jako pierwszy podał, że na granicy zatrzymano ciężarówkę przewożącą jacht dla oligarchy.
Okazało się, że to była zafoliowana łódź dla wojska, a nie żaden jacht. Tomasz nie przeprosił, a jego koledzy dalej podają kłamliwy wpis.

Tomasz jako pierwszy podał, że w jednej z ciężarówek przewożono materace, sugerując że miały trafić w prywatne ręce jakiegoś bogacza.
Okazało się, że to brudne i używane materace dla potrzebujących, najprawdopodobniej ze szpitala. Tomasz nie przeprosił, a jego koledzy dalej podają kłamliwy wpis.

Tomasz jako pierwszy dodał film, że na Ukrainę jadą jakieś limuzyny i inne super auta dla bogaczy.
Okazało się, że to auta powypadkowe. Na filmie widać nawet, że część z nich ma dziury w zderzakach i uszkodzone, powykręcane w poprzek koła. Tomasz nie przeprosił, a jego koledzy dalej podają kłamliwy wpis.

Tomasz zaalarmował wczoraj, że Ukraińcy zaatakowali protestujących kierowców na jednym z przejść.
Okazało się, że ataku nie było, a Policja zdementowała jego informacje. Tomasz nie przeprosił, a jego koledzy dalej podają kłamliwy wpis. Ba, w swoim #!$%@? stylu wyśmiał nawet Policję, sugerując, że poświadczyli nieprawdę.

Zasięgi kłamstw Tomasza idą w setki tysięcy, jeśli nie miliony. Przyłapany na kłamstwie albo brnie dalej, albo chowa głowę w piasek.

Nie bądź jak Tomasz i inni Konfederaci.
Miej przyzwoitość.

https://twitter.com/ZespolBrauna/status/1732718432049582570 #polityka
Pobierz panzerfucker - #ukraina #rosja #konfederacja 

To jest Tomasz Buczek, działacz Konfed...
źródło: GAvaO1CXoAA1e9s
  • 56
@Serniczek_Szatana: i mówi to cham co pierwszy zaczął personalnie obrażać. Nie umiesz sie zachować więc widać że troglodytą jesteś ty. Bułę to mogę ci wypłacić kapeć. Nie masz żadnej kultury, pewnie wszyscy cie wyrzucają z imprez albo pewnie nie zapraszają bo kto takie coś chce obok.
@Serniczek_Szatana: nie nie, wcale nie obrażałeś. Może ja też powiem że faktem jest że jesteś waginosceptycznym bezjajecznym frędzlem z którym nikt nie chce mieć nic wspólnego, chamem niemytym którego kijem ludzie się boją trącać. Niekochanym przez rodziców synem który zmarnował im życie. Typem co żadna kobieta go nie ruszy bo się brzydzi. Idz na front a nie pieprzysz ukraińcu na polaków w internecie. Co za niewdzieczny typ, wypucuj dziś pomnik Bandery,
Okazało się, że to brudne i używane materace dla potrzebujących, najprawdopodobniej ze szpitala. Tomasz nie przeprosił, a jego koledzy dalej podają kłamliwy wpis.


@panzerfucker: daj mi do tego jakiś link oprócz tej śmiesznej analizy błazenmana z wykopu.

Protest jest potrzebny i skończy się tym czym powinien - zakazem świadczenia usług transportowych w ue przez ukraińskie firmy na co najmniej kilka lat dopóki nie wstąpią do unii.
@TurboDynamo: Widziałem gdzieś na twiterze te zdjęcia tych brudnych materacy dla oligarchów, ale nie pamiętam gdzie. Poszukaj sobie, wpisz słowa w wyszukiwarkę albo jak se tam chcesz.
Mam nadzieje że obie strony się dogadają.
idz przytul ukraińca czy wpłac na bayraktara a nie pieprzysz na polaków antypolaku. Wy to zawsze przeciw swoim co by nie było.


@6i0_oi9: czyli według Ciebie Tomek, który łże jak pies jest wporzo, bo łże jak pies, bo nie lubi Ukraińców?