Wpis z mikrobloga

Zrobiła się inba o przeznaczone do sprzedaży, męczone i torturowane karpie, przechowywane w skandalicznych warunkach. (nawet widziałem jednego żywego z ceną wbitą w głowę). Budzi to sprzeciw różnych TOZów, itd, zapowiedź jest też zakazu sprzedaży żywych karpi.

Powyższe oczywiście spowodowało bul #!$%@? prawiczków i innych polskich Polaków. hyhyhy to tylko ryba hyhyhy. Całkowitym przypadkiem, tego typu wypowiedzi serwują prolajfy i jednocześnie (xD) zwolennicy kar śmierci.

Wniosek mam jeden - sympatycy konserwatywnej strony sceny politycznej to po prostu zwykli zwyrole. Jara ich męczenie żywych zwierząt, zabijanie ludzi pod pretekstem ich wcześniejszej winy, zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci z mózgiem na wierzchu. To zwykli wykolejeńcy, tylko są p*zdami i boją się realizować swoje fantazje, bo bagiety przyjdą. Ha tfu :)

#prawica #bekazprawakow #swieta #bekazpodludzi
  • 4
zapowiedź jest też zakazu sprzedaży żywych karpi.


@terrorym: A przypomnisz mi co z zakazem uboju rytualnego? Tak tylko pytam bo dzisiaj czytalem ze nie bardzo chca wprowadzic.

Czyli mona torturowac zwierzeta jesli zymianom to potrzebne ale nie mozna sprzedawac zywych karpii. Ciekawe.
mam nadzieje, że będzie jak najszybciej. To jeszcze większe zwyrolstwo niż to męczenie karpi


@terrorym: No wlasnie dzisiaj czytalem ze wiceminister kolodziejczak na jakims spotkaniu powiedial ze nie planuja wprowadzic.

Wiec jak dla mnie to hipokryzja - walka o karpie ale torturowac krowki to juz mozna.

Zeby nie bylo - ja tam lubie zwierzeaki i nie lubie jak im sie krzywda dzieje. Ale ocenmy bez emocji - karp vs. uboj rytualny?