Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #4konserwy #pytanie #braun #konfederacja #bekzazlewactwa #bekazprawakow #bekazreligii #ateizm #sejm
Czemu ktoś zarzuca mi, że jestem ZA konfederacją, bo popieram Brauna w jednej konkretnej sprawie - wykazaniu dwulicowości jeżeli chodzi o podejście do judaizmu?
Czy wy naprawdę myślicie, że ludzie, którzy głosują na opozycję popierają ją we wszystkich jej działaniach?
Ja nie jestem trollem, któremu płacą.
Nie jestem partyjny.
Ale może wy jesteście?
Może problem jest z wami, że bronicie każdego działania "swoich" polityków?
LordApatiii_Depresji - #polityka #neuropa #4konserwy #pytanie #braun #konfederacja #b...

źródło: xd3

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Ptrg: Ponieważ bez dowodów zaraz ci napiszą, że jesteś trollem konfederacji. Albo opozycji. Albo jeszcze kogoś.
Mam wrażenie, że na tym portalu siedzą już same trolle, których zadaniem jest tylko całkowite, bezrozumne popieranie jednej albo drugiej opcji.
Nie ma to już prawie nikogo to miałby WŁASNE opinie.
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: przecież jeszcze nie tak dawno jak ktoś nie chciał się szczepić jedynie na davida tfu tzn covida, to był zatwardziałym antyszczepionkowcem xD

Tak samo z wojną na Ukrainie. Nie popieranie bezgranicznie naszych świętych braci równało się z byciem agentem Putina i ruską onucą. Żałosne
  • Odpowiedz