Wpis z mikrobloga

Jestem i ja z moją #pokapake , Mikołaj w tym roku chyba postradał zmysły i okradł bank. W paczce znajdował się:
-Charmander - pierwsza rzecz która rzuciła mi się w oczy po otwarciu paczki :D Nawet nie wiesz ile uśmiechu wywołał na mojej twarzy.
-Świąteczny pas do gitary - trafiłeś w dziesiątkę, mam kilka gitar, a do najnowszej miałem coś właśnie dokupić bo leżała naga - teraz już nie muszę, może nawet kiedyś w tym pasie zagram jakiś koncert XD
-Kostka gitarowa - wspomniałeś o niej w liście, nawet nie wiesz ile zajęło mi rozkminienie gdzie jest schowana XD
-Herbatka - wyborna, właśnie popijam ()
-Lokalne słodycze - zaraz otwieram do herbatki, co roku w wykopace zawsze dostawałem coś lokalnego :D
-Pietrucha - tradycja, wiadomo :D Będzie na obiadek
PS. Nawet nie wiesz jak skisłem jak zobaczyłem ten strzępek listu w kopercie i list osobno XD
Niestety Filipie się nie podpisałeś nickiem z wykopu i nie mogę Cię oznaczyć, ale również życzę Ci zdrowych i wesołych świąt :-) PS. o pocztówce nie zapomnę. DZIĘKI !
#wykopaka
ActiZ - Jestem i ja z moją #pokapake , Mikołaj w tym roku chyba postradał zmysły i ok...

źródło: 406450984_1010363200026950_3208893677913157895_n

Pobierz
  • 5