Wpis z mikrobloga

Ja mam tylko jedno pytanie, na prawdę jak w tłumie ludzi idzie jakiś idiota z gaśnicą nie było żadnego chłopa co by mu listwę wypłacił na ten dywan na mordzie? Musiała się 50 kilogramowa kobietka zebrać żeby tego szympansa z konfy uspokajać? Smh

I zanim kremlaki się zlecicie do spamu że Daun to przecież 2metry Chada - to jest curwa literat i reżyser dobry w gębie który jest do poskładania na liścia XDDD
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #przegryw
Pobierz Nodafaq - Ja mam tylko jedno pytanie, na prawdę jak w tłumie ludzi idzie jakiś idiota...
źródło: temp_file900699556011074816
  • 17
jakiś idiota z gaśnicą


@Nodafaq: mi moderacja za nazwanie brauna idiotą wymoderowała komentarze, także uważaj ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Przecież on ma immunitet, włos mu z głowy spadnie i idziesz siedzieć


@Nastawny_Klucz: nieprawda. Po pierwsze, immunitet nie chroni przed oberwaniem w ryj tylko przed odpowiedzialnością karną. Wchodzi tu przepis o ataku na funkcjonariusza publicznego. Tyle tylko, że kodeks karny przewiduje kontratypy czyli sytuacje kiedy przestępstwo przestępstwem nie jest. W tym wypadku chodzi o stan wyższej konieczności:

W prawie karnym stan wyższej konieczności jest kontratypem, jeżeli polega na ratowaniu dobra chronionego