Wpis z mikrobloga

Plot twist: jedynym posłem w tym kraju, który będzie skazany będzie ktoś kto odpalił się gaśnicą w chanukę, a ci, którzy okradli Polskę na wielką skalę, żerowali na dzieciach (Mejza), sprzedawali nasze aktywa ruskim i Saudom, pluli Polakom w twarz i wsadzili do piachu w czasie pandemii 200 tys ludzi, wywłaszczyli ludzi pod CPK, spowodowali zamknięcie ludziom knajp za i po pandemii będą sobie chodzić po wolności, jawni agenci (Macierewicz) będą sobie spokojnie żyli i umrą na starość w swoich łóżkach cieplutko. Możesz w tym kraju okradać ludzi, pałować na protestach a i tak ludzie będą cię uwielbiali bo przez lata pewne media cię pokazywały jako tego fajnego. Patologiczne Polactwo, które uważa że jak się zbrata z władzą to coś skapnie do portfela bo ich tatusiowie, mamusie sprzedawały się systemowi żeby przetrwać (przypomnę matkę pewnego żoliborskiego kurdupla, która donosiła do służb). Za komuny pomimo mocniejszego ucisku i zamordyzmu całkiem niemało ludzi walczyło z opresyjnym reżimem, dzisiaj wystarczy rzucić chleb i jest już spoko.

Prawdą jest, że pomimo że Polska wyszła z komuny ale Polacy jak widać nie. A i jeszcze jedno - Polacy za 4 albo 8 lat ponownie zagłosują na tę patologiczną władzę PIS bo gwóźdź w mózgu nadal jest mocny i będą chcieli powrotu do tego patologicznego stanu bo nowa ekipa przypomni Polakom swoje standardy dzięki których przegrała wybory w 2015 r.

Prawo jest dla goja. Dla pana ubeka jest władza i plucie Polakom w twarz.

#konfederacja #polska #takaprawda #bekazpisu #polityka #bekazlewactwa #bekazkonfederacji #4konserwy #braun
  • 25
@przemyslaw-maczka: Zastanawiam się gdzie publiczna edukacja popełniła błąd. To wina systemu czy pani od pszyry? Nie masz pojęcia o czym gadasz. Ale ktoś musi kupować wlewy doodbytnicze i cudowne światełka.
@Jariii Ogólnie to błąd popełniła pani od WOSU wmawiajac mi ze nawet z największymi Baranami można porozmawiać. Ja próbuje rozmawiać, a efekt ciągle pozostaje taki sam :) Sa niczym kanarki ktore sa zamkniete w klatce, chociaz to kanraek mysli ze zamknal caly swiat. No cóż, będę próbował nadal. Może kiedyś i ty dasz radę powiedzieć coś rozsądnego. Grunt to się nie poddawać Jariii ;)