Wpis z mikrobloga

Piszę jeszcze na gorąco, bo czas na moje #pokapake ()

Moim Mikołajem okazał się @Karling i cała paczka trafiła w moje gusta na 1000000%

BTW myślałem, że biorę udział w formule gold, a nie double gold plus, ale cóż :D nie narzekam :D
Po pierwsze dziękuje za list, okazało się ze Mireczek to kolega z branży (już któryś raz tak mam :D) i współdzielimy pewne zainteresowania dot. giereczek. Dlatego bardzo ucieszyłem się z gry na Switcha w którą jeszcze nie grałem () bede grał na sylwestra #pdk chociaż pewnie nie wytrzymam i wieczorem odpale :D

Książki to w ogóle wyższy level. Kiedyś namiętnie oglądałem #kuchennerewolucje z ludźmi na tagu, ale ostatnio nie starcza mi na to czasu, ale książka w punkt. Nie czytałem i chętnie przeczytam. Droga z kolei to książka, która otrzymała Pulitzera, warto znać i przeczytać (sam czytałem wieki temu i nie miałem swojego egzemplarza, wiec w okresie Świątecznym chętnie do niej wrócę).

Dodatkowo wielkie ukłony za to, że chciało Ci się iść do placówki pocztowej po 143 PRZYSMAKI SIOSTRY ANASTAZJI :D W mrozie i chłodzie nie była to pewnie łatwa przeprawa :D
No i fajnie, że były tradycyjne słodycze, a nie magnez #pdk

Napisałem też, że lubię kraftowe piwo. Dzięki Tobie mam teraz zapas co najmniej do Nowego Roku:D Wszystkiego spróbuje, bo żadnego nie piłem :D

Bardzo miło dostaje się takie paczki i dla mnie jest to kolejny dowód na to jak fajna jest to zabawa, a ilość dzbanów jest naprawdę minimalna. Pozdro dla ekipy #wykopaka
kaczoki - Piszę jeszcze na gorąco, bo czas na moje #pokapake (。◕‿‿◕。)

Moim Mikołajem...

źródło: IMG_2046

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach