Wpis z mikrobloga

@let_it_be racja jest jak dupa, każdy ma swoją. O ile metoda zbyt agresywna to przynajmniej spowodowała że wielu ludzi zadaje pytanie po co takie rytuały w polskim sejmie. A zdanie inne niż twoje ma wielu ludzi, widać to po komentarzach także ma całym świecie
@RidgeForrester: #!$%@?ąc od tego co zrobił, moja opinia dotyczy tego jak to zrobił. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale przyklaskiwanie takim zachowaniom w sejmie niezbyt dobrze świadczy o takich osobach. Co jeszcze zaakceptujemy w takim razie? Może niech zastrzeli kogoś w sejmie w imię swoich zasad? Nie ma miejsca dla takich odklejeńców, martwiłbym się bardziej opinią jego kolegów z partii niż komentarzami ze świata.
@let_it_be też jestem zdania że forma to przesada szczególnie że byli tam ludzie, w innym wpisie nawet opisałem dlaczego moim zdaniem odpalił gaśnicę zanim dotarł do miejsca docelowego (techniczna sprawa, gaśnica typu x nie wymagająca odczekania na uzbrojenie w czynnik napędowy itd) mniejszą głupotą w mojej ocenie jest wchodzenie pod czynną gaśnicę ale to ciągle głupota. Porównanie użycia gaśnicy do zastrzelenia to grube nadużycie. Sam fakt odwalania religijnych (bez różnicy wyznanie) szopek