Wpis z mikrobloga

hej mam na sprzedaż XSX za 1800. Zakupiona do warzone w sobote 9.12.2023 - czyli ma 2 lata gwarancji. Nie potrafię się przemóc do pada a na klawiaturze i myszce nie da się grać taki imput lag. Chętnych zapraszam na priv. #xbox #xboxseriesx #sprzedam
  • 12
  • Odpowiedz
@reett: To co Ty masz za myszkę i klawiaturę? xD Ja od MW2 przeniosłem się na Series X i od tego czasu śmigam na kablu na SteelSeries Apex 3 TKL i bodajże na SteelSeries Rival 3 i nie mam żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@reett: No spoko, tylko zasugerowałem, że może problem leży gdzie indziej. Ja nie miałem problemów ani na tv 4k/120 ani na monitorze FHD/144. Też nie mogę się przekonać do pada choć przyznam, że na elite 2 to było jeszcze zjadliwe na małych mapach typu shipment po odpowiedniej konfiguracji pada w apce i w grze.
  • Odpowiedz
@reett: wyszukaj sobie na fejsie grupy call of duty. Wybierz jedną z największych.
Tam bardzo często o tym piszą i są to informacje potwierdzone przez deweloperów.
Myszka w tej grze działa #!$%@? i taki jest fakt. Nie jest to wina tv, monitora, Xboxa czy ps czy nawet samej myszki
  • Odpowiedz