Wpis z mikrobloga

Odnośnie #nakarmpsa ameryki nie odkryję gdy napisze że to niezły zabieg marketingowy i tania reklama. Pies aby dostał obiecane 20kg karmy musi otrzymać 60000 kliknięć kości, jest 100 psów, 20kg dobrej karmy to jakieś 300zł. Więc koszt 30000zł za 6mln kliknięć i jeszcze wiekszą ilość wejść na stronę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #marketing #olx #reklama
  • 2
  • Odpowiedz
Zbieraja tylko na psy wiec to jakby zbierano jedzenie tylko dla bialych, rasizm, do tego rasizm przegladarkowy na EDGE nie wejdziesz.
Taka sama bzdura jak pajacyk, kliknij myszkoooo a nakarmimy puste brzuszki. Podaj lancuszek dalej a spelni sie twoje zyczyenie itd.
Jedna reklama jaka puszczaja w TV wiecej jest warta niz te 30k.
  • Odpowiedz
@tabarok: ja nie klikałem, bo dla mnie to farsa. Klikanie w psa którego chcemy nakarmić, jprdl.
Już bym wolał im tam podesłać 5 kg groszków niż takie kontrowersyjne klikanie. Tak, wiem liczy się ogólnie jedzenie dla schroniska, a nie konkretnego psa, ale to inaczej mogli to skonstruować. Mi się forma tego klikania nie podobała.

Ale nie jestem przeciwny takim akcjom. Lepsze to niż nic, nawet jak firma ma w dupie
  • Odpowiedz