Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w tym? Ruski agent Braun dał w polskim parlamencie świadectwo antysemityzmu Polaków.

Będzie to grzane jako argument o antysemityzmie Polaków podczas II wojny światowej, dalej pomagający zakłamywac historię.

Swoją drogą poseł Braun zawsze doskonale wpasowuje się w idee Kremla. Nie mam dowodu, ale nie ciężko mi uwierzyć, że to zbieg okoliczności.

#sejm #bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon no dobra, mógłbym ci przyznać rację ale post wyżej piszesz o wydumanych agentach gdy ktoś dosłownie spotyka się z wydalonym z Polski szpiegiem, co było zupełnie jasne i oficjalne xD a z fanatykami jednak ciężko się dyskutuje.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon to pokażesz mi ten dokument, gdzie coś takiego stwierdziły, czy może jednak to jest bajeczka w którą wierzysz?

Chłopie jak staniesz na skrzyżowaniu i powiesz, że jesteś żyrafa i nikt nie zaprzeczył to nie znaczy jeszcze, że tak jest xD

Ty tak na serio? W sensie nigdy się nad tym nawet nie zastanowiłeś, czy po prostu powtarzasz bo liczysz że ja tego nie sprawdziłem? Autentycznie jestem ciekaw, czy istnieją ludzie
  • Odpowiedz
Będzie to grzane jako argument o antysemityzmie Polaków podczas II wojny światowej, dalej pomagający zakłamywac historię.


@olo1917: Czasy się zmieniły i karta antysemityzmu już nie działa, przecież teraz nawet rektorzy Harvardu i innych amerykańskich uczelni mają problem żeby potępić wprost wzywanie do zabijania żydów. Polecam poczytać jak przez ostatnie miesiące podejście do "antysemityzmu" na świecie się zmieniło. Nikt nie będzie już dawał #!$%@? o to że jakiś skandalista w Polsce
  • Odpowiedz