Wpis z mikrobloga

@power-weak:

Wykopki - baby nie umio jeździć, baby nie umio parkować, baba mnie porysowała na parkingu

W Niemczech ( i nie tylko) robią specjalne, szersze, z łatwiejszym dojazdem miejsca parkingowe dla
  • Odpowiedz
  • 1
@power-weak korzystam w szczególności kiedy jestem w córka która siedzi w foteliku zawsze więcej miejsca by wypakować dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak by ktoś coś powiedział można powiedzieć że dziś jestes kobieta ;)
  • Odpowiedz
@ch1va5 to niezle rozwiązanie problemu beciaku xD
Od facetów wymagałoby się poprawy umiejętności, p0lkom to #!$%@?, jak zawsze, dostosujemy wszystko byle byłoby im lepiej
  • Odpowiedz
zrobili im osobny parking


@MattCobosco: nie osobny, tylko kilka miejsc parkingowych zazwyczaj. Dodatkowo są najczęściej bliżej wind czy schodów, w lepiej oświetlonych miejscach.
  • Odpowiedz
to niezle rozwiązanie problemu beciaku xD

p0lkom to #!$%@?, jak zawsze, dostosujemy wszystko byle byłoby im lepiej


@m0rr0s: tak - Polkom, Niemkom, Holenderkom, Czeszkom i Szwajcarkom. A także kobietom innych narodowości, którym wygodniej i bezpieczniej jest parkować na takim miejscu parkingowym

Od facetów wymagałoby się
  • Odpowiedz
ma być mniej miejsc dla normalnych ludzi żeby jakimś tępym cipom się łatwiej parkowało?


@m0rr0s: szukasz problemu gdzie go nie ma. W Niemczech chyba każdy parking pod galerią handlową, hotelem czy innym tego typu obiektem ma takie wydzielone miejsca. Nie zdążyło się, żebym nie miał gdzie zaparkować z tego powodu. A zresztą, pomyśl logicznie - nie wiem czy nie wymagam od ciebie zbyt wiele - przecież zawsze jakieś kobiety będą
  • Odpowiedz
@power-weak: i dobrze, zamiast krótkowzrocznie upierać się, że to złe, bo KOBIETY to pragnę zauważyć, że dla społeczeństwa jest to lepiej jeśli babie łatwiej zaparkować
  • Odpowiedz