Wpis z mikrobloga

@kasx89: @jedna_odpowiedz: A ja ze swoją perspektywą plasuję się kompromisowo gdzieś w połowie drogi między Wami. Nie chce mi się wierzyć, że Anka miała aż takie ciśnie na dziecko, że postanowiła zajść w ciążę po miesiącu-dwóch znajomości. Niemniej na pewno perspektywa założenia rodziny była dla niej ważna. Miałem znajomą, która w wieku 25 lat mówiła, że to dla kobiety "przecena" i wyszła za Araba, z którego z perspektywy czasu średnio
  • Odpowiedz
Araba, z którego z perspektywy czasu średnio jest zadowolona...


@PepikPL: narodowość dodana złośliwie i zawistnie, bo z Polaków my na ogół też jesteśmy średnio zadowolone, zwłaszcza z takich wybranych i poślubionych we wczesnej młodości, czyli 20+.
  • Odpowiedz
  • 0
@jedna_odpowiedz może kręcili te odcinki na początku czerwca, potem szybko znajomość się potoczyła i w lipcu mogła już zajść. Przecież to nie średniowiecze ze muszą żyć w czystości do ślubu, może nie dbali o zabezpieczenia, w takiej euforii w jakiej oboje wtedy byli to mogło się tak zdarzyć. Może byli tak siebie pewni, że zaryzykowali, a może po prostu wpadli. ()
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: Jak Ci się podobają faceci pokroju Artura to nic dziwnego, że jesteś średnio zadowolona z Polaków ;) A tak już bez przytyków to o narodowości nie wspomniałem złośliwie i zawistnie, ale dlatego, że to tarcia wynikają ze związku z obcokrajowcem i jak chcesz wiedzieć to ja znam jej męża a nawet darze szczerą sympatią, ale też nie dziwię się jej. Mieszkają w Polsce jakieś 6-7 lat i mają córkę a
  • Odpowiedz