Wpis z mikrobloga

  • 0
@Smonk_Da_Wead: @WolvvloW @Qullion @Kali_Fat mordeczki powiedzcie mi jak u was wyglądają takie 3 główne punkty uczenia się?

Ja staram się:
1. Czytać i od razu
2. Pisze przy tym na białej kartce fakty + odpowiadać z głowy na niektóre pytania (wkurzam się tu że nie umiem)
2. Znów czytam ale bardziej szczegółowo
3. Powtarzam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale robię to źle chyba
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jeśli czymś się interesuję, to nie muszę na siłę się tego uczyć. Wiedza przychodzi naturalnie wraz z doświadczeniem. Próbuję, skucha, próbuję, skucha, skucha, skucha... mam to, ale uświadamiam sobie jak mało jeszcze wiem.
  • Odpowiedz
@jmuhha: przeczytanie i zrozumienie tego co się uczę, sprawdzenie w praktyce, policzenie i sprawdzenie tego czy dobrze to rozumiem. Zainteresowanie się temat, którego się uczę, a olanie zbędnych rzeczy.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Po to się uczysz by nie podchodzić do problemu metodą dedukcji. Wybrałaś taki, a nie inny kierunek. To nie warsztat kowalski by kuć (sic!), jeśli masz pasję i dążysz do tego by być lekarzem, to moim zdaniem, (owa) pasja podbita wiedzą, którą nabywasz i doświadczeniem jakie masz lub wkrótce na praktykach nabędziesz, spowoduje, że będziesz fantastycznym doktorem, ponieważ już teraz się martwisz czy dasz radę, a ja wiem że radę
  • Odpowiedz