Wpis z mikrobloga

@Gruboklates jak już koniecznie chcesz grać na 3 obrońców (co raczej odradzam) to koniecznie tam w środku pola musi być jakiś dobry śpd (najlepiej z work rate'ami high obrona i low atak) masz tam 2 gości co mają koło 70 defa, w jaki sposób oni mają zabezpieczać boki?

Co do bramkarza, daj po prostu takiego który da ci zgranie, w każdej fifie bramkarze bronią praktycznie tak samo. Ja z 3 tygodnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Bielawski: teraz tylko na apce siedze i tak sobie ustawiłem. Nie za bardzo mi się to właśnie widzi żeby na 3 grać ale mam tego Salaha i mi go szkoda na ławę wewalać a też lubię grać na 2 napastników. Jak to nie będzie gryzło to zmienię na 4 obrońców i Salah na ławę.
  • Odpowiedz
@Gruboklates Ale po co wyrzucać salaha? Ziom, wywal tego Aspasa bo ta karta była dobra na pierwsze 3 dni gry, ustaw sobie coś takiego, w taktyce ustaw sobie 442 jako formacje defensywną np. I skoro lubisz grać 2 napastnikami graj na N lewym i bestem, jak się zaczyna mecz kliknij na krzyżaku w lewo i będziesz miał swoją taktykę 442 i zmieścisz 4 najlepszych ofensywnych graczy jakich masz
Bielawski - @Gruboklates Ale po co wyrzucać salaha? Ziom, wywal tego Aspasa bo ta kar...

źródło: temp_file1218871928902344132

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Bielawski: No właśnie ten aspas wali mi obok Roniego gola za golem. Największą jego zaletą jest finezja. 8/10 rożnych jak bije przed pole karne on przyjmuje i strzela z finezja i to wpada. Podobnie z akcji, zamiast iść przykładowo sam jak sam to ja nim wale z przed pola karnego i włazi jak w masło... lepiej jak Bestem. Sam jestem w szoku. Dlatego go trzymam. Lewy z kolei też potrafi
  • Odpowiedz