Wpis z mikrobloga

Wie ktos jak naprawic problem w wiesku. Grafika jest elegancka wszystko ladnie smiga az co okolo 2h zaczyna sie robic tak jak ponizej t.zn. buguja sie tekstury, moze #!$%@? na pol ekranu i grafika jakby z 2000r. Reinstalowalem gre i sprawdzalem spojnosc plikow, wszystko bylo dobrze, zainstalowalem najnowsze sterowniki i tez problemu jakby nie bylo. Daje dwa screeny do porownania bo specyfikacji komputera rowniez nie mam zlych. #wiedzmin #pomoc #wiedzmin3 #grafika
OkiDoki3451234 - Wie ktos jak naprawic problem w wiesku. Grafika jest elegancka wszys...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-10 143512

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@OkiDoki3451234: no to tak niedużo tego ramu. U mnie przy włączonym wieśku użyte 12GB z 16. Przy 8GB powinno działać ok jak użyjesz wersji legacy bez modów graficznych które niedawno dodali. Albo dołóż ramu albo zmień wersję gry na starszą.
  • Odpowiedz
Podobnie bylo w jedynce jak gralem to po pewnym czasie konczyla sie pamiec ram dla grafiki i wywalalo albo nie wczytywalo tekstur, ale wtedy w biosie mozna bylo przypisac ilosc ramu (AGP Aperature Size), nie wiem jak teraz bo od GF7300 nie mam stacjonarki.
  • Odpowiedz