Wpis z mikrobloga

Zrobiłem podsumowanie krzywych akcji z tej gali, by ułatwić wam podjęcie decyzji co do zakupu ppv ( ͡º ͜ʖ͡º) (możecie zostawić plusa dla zasięgu, by jak najwięcej osób to zobaczyło):

- na gali walczą szony z Goats, rasistka Liza, żonojebca Szeliga i co najgorsze - Faustyn Polański

- wciąż jesteście okłamywani - w sprawie odejścia pdfa Baxtona czy w sprawie kary dla Polaka

- federacja nie okazuje szacunku Natanowi, wysługując się nim na każdym kroku - dzwonią do niego na programach, biorą na nieodpłatny turniej dla debili i jeszcze mimo tego #!$%@?ą mu kary XDDD

- federacja nie dość, że Faustynowi daje zarobić, to jeszcze faworyzuje go od samego początku - zauważcie, że nawet ich największa gwiazda, Ferrari, od dawna już traktuje Polańskiego delikatnie i przestał odpalać protokół Beatris

- Polak w walce z Natanem - ustala formułę walki, wagę, zakazane słowa, ma jako jedyny przyczepiony mikrofon na konferencji

- na dzisiejszym F2F 90% czasu na mówienie ma Adrian, jest dogadany z reżyserką na pokazywanie shotów, a gdy zaatakował Natana to Natan był trzymany przez ochronę i mógł być bity przez Polańskiego, a przede wszystkim - MIAŁ PRZY SOBIE #!$%@? PARALIZATOR

Tak, #!$%@?łem się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na koniec taki mały apel ode mnie - nie kupujcie ppv, a jeśli już to tylko z reflinku Natana. Pozdro

#famemma
Pobierz Petsyk - Zrobiłem podsumowanie krzywych akcji z tej gali, by ułatwić wam podjęcie dec...
źródło: 24bb23c43b6fbc68f71b476f365651dd383f4dd3d8b555e834b575953d24bd7c
  • 5