Wpis z mikrobloga

@Robotnik_Czterobrygadowy: Protip z ktorego sam korzystam w sumie od niedawna:
Revoult.
Mam tam przelana kase i jak sa problemy z bankiem (a raczej malo kiedy sa) to korzystam z tego konta.
Karty fizycznej nie mam wiec nie place.
I teraz ciekawostka - skonczyla mi sie waznosc karty bankomatowej - a nowej w skrzynce nie znalazlem. Akurat w ten dzien jechalem do niemcowni.No to otwarlem konto euro w revoult, wymienilem pln na
@gorzki99: z Revolutem jest jeszcze jeden fajny myk: jeżeli mamy kilka kont, to można przelać kasę na Revoluta np. przez GPay, a następnie z Revoluta wysłać do innego banku, ponieważ Revolut robi przelewy ekspresowe. Wszystko bez opłat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@truchuo: Az tak sie nie zaglebialem :P Zalozylem revoulta jak lecialem do szwecji na urlop. Zeby miec konto w SEK.
W banku mam walutowe w eur i usd. Nie chcialo mi sie zalatwiac kolejnego skoro w revoult dziala to od strzala.

Teraz sie przydalo jak sie okazalo ze mi gdzies karta bankomatowa zaginela a stara stracila waznosc.
Zanim zalatwie nowa mam jak placic.
Ale chyba zalatwie nowa tylko pro forma. Zobacze
@gorzki99: W takich sytuacjach dobrze, że jest taki Revolut żeby kupić bułki, czipsy, czteropak, ryż cz inne niezbędne rzeczy na czas awarii. Kiedyś zastanawiałem się nad założeniem rezerwowego konta bankowego na takie sytuacje, ale Revolut i 20 ziko ze skarpety wystarczy jako bieda backup zanim pajeety z IT czerwonych ogarną usterki.
20 ziko ze skarpety wystarczy jako bieda backup


@Czarnoksieznik_z_Angmaru: No ja sie teraz zdziwilem. Przed wylote do szwecji se przelalem wiecej zeby miec jakby co. I zapomnialem.
I teraz jak ze wzgledu na brak karty bankomatowej odpalilem revoulta to patrze a tam 1,5k pln :PP
No coz... Lepsze to niz w kieszeni zimowej kurtki znalezc piataka :P Nie narzekam :P