Wpis z mikrobloga

Pamiętam czasy gdy jak się mówiło o korupcji czy łapankach na Ukrainie to Bajzel z jprw i innymi fajnowykopkami krzyczeli, ty onuco to rosyjska propaganda! Robili referaty podparte źródłami z dupy by udowodnić, że tak nie jest.

Dlaczego oni zawsze chcą w ten sposób tuszować prawdę? Przecież jest lżejsza od kłamstwa i zawsze wypłynie na wierzch.

#ukraina #wojna #ukrainskapropaganda
A.....n - Pamiętam czasy gdy jak się mówiło o korupcji czy łapankach na Ukrainie to B...

źródło: IMG_20231208_125915

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Aquamen: o wysokiej korupcji w Ukrainie chociażby świadczy fakt że Ukraina nie ściąga facetów którzy w ramach łapówki uciekli do Polski czy innych zachodnich krajów.

No i część kobiet też mogłaby walczyć ale też w sumie uciekły xD
  • Odpowiedz
@Aquamen: nie dziw sie ze mowili ze propaganda jak razem z tym po tagu latalo chwalenie rosji, mowienie o dombieniu bombasu i memy z malpa od kont utworzonych tego samego dnia xD
  • Odpowiedz
@Aquamen: zwykli ludzie walczą, dowództwo i rząd siedzą bezpiecznie w bunkrach/pałacach/zagranico. Tak było zawsze, w przypadku każdej wojny świata.
ruscy mają skąd zwozić mięso, Ukraina takiego luksusu nie ma
  • Odpowiedz
@Aquamen: przeciez byl "miedzynarodowy legion samobojcow", ci ktorzy tam pojechali postrzelac na wojnie... po jakims czasie wzieli i pos pier dalali bo po prostu byl tam burdel, gdzies ich tam wysylali zeby sie pozabijali, ot wiadomo klopotu z nimi mniej wtedy

oni mysleli ze na wojne jada a tam ukrainski glod i walka na saperki XD po prawdzie to tez fakt ze wojna nie jest dla miekkich pisd ale ludzie idac
  • Odpowiedz
@neurotiCat

@Aquamen: Wtedy była śpiewka, że Ukraińcy mają więcej chętnych niż broni i sprzętu dla nich xD Po całym polskim necie latała ta propaganda.

L
A nie przyszło ci do głowy że na początku faktycznie cały naród stanął do walki? Dopiero potem po wycofaniu się Rosjan z Kijowa, potem za dniepr wojna stała się na tyle odległa że niektórzy zwietrzyli interes
  • Odpowiedz
@Aquamen: Przecież tych co dają i biorą w łapę wystarczy wysłać na front,
Problem braku ochotników i problem korupcji zostanie załatwiony za jednym strzałem
  • Odpowiedz
@Aquamen ależ zaskoczenie… znam kilku ukraińców, przed wojną byli minimum dwa razy na Ukrainie w ciągu roku. Od czasu wojny zapewne domyślacie się ile razy wybrali się do rodziny…. 0 XD
a nie sory.. dwójka z nich wyruszyła w podróż… ale do Kanady na stałe XD
Aaa przepraszam jeden miesza w Londynie i jak zaczęła się wojna to był jednym z krzyczących do megafonu na ulicy o tym jaki to bandycki kraj
  • Odpowiedz
@Aquamen: Możesz mi wytłumaczyć jak przez 3 lata (z długimi przerwami na bany od produkowania wysrywów) mogłeś #!$%@?ć 44 000 akcji na wykopie? Ty robisz coś innego poza wypisywaniem pierdół na tym portalu? Jesteś jakiś psychiczny, nie?
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: mogę ci wytłumaczyć, sam masz prawie 10k akcji w rok więc trochę spieprzyłeś sprawę przypieprzając się do mnie o liczbę akcji. Ty jesteś jakiś psychiczny nie?

Pomijając fakt, że konto z którego teraz do mnie piszesz to twoje multi oczywiście.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Jesteś ślepy? Mam już prawie 2 lata (1 rok 11 miesięcy to nie "jeden rok" przygłupie) i 8k akcji a ty masz 3 i #!$%@? 44 tysiące. Według ciebie to podobne liczby? Ty mając mój staż konta miałbyś 30 tysięcy. Mi wychodzi 4 tysiące na rok a tobie 15. Zbyt skomplikowana matematyka dla takiego cymbała jak ty?
  • Odpowiedz