Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm Nie trzeba być ekspertem by być pewnym, że Ukraina nie ma szans wygrać tej wojny z Rosją.. Nawet już wszystkie praktycznie kraje wycofuje się z pomocy dla niej, gdyż wiedzą, że to nie ma większego sensu.. Rosjanie przechodzą do mocnej kontrofensywy i ukraincy nie mają szans w tym starciu i jest kwestia czasu kiedy zostaną całkowicie pokonani.. Polska powinna całkowicie odciąć pomóc jak najszybciej, po to pieniądze wyrzucone w błoto.. Jeśli Zalenski jest odpowiedzialnym politykiem powinien kak najszybciej złożyć broń przed Rosją i negocjować oddanie terenu im należnego, które zresztą wywalczyli.. Natomiast Zachod powinien powiedzieć stanowcze NIE dla Ukrainy w UE, czy tym bardziejc w NATO.. W ten sposób zakończymy ten nikomu niepotrzebny konflikt i w końcu wrócą czasy spokoju i pokoju.. Wołam @dawig123 żeby w tej sprawie wypowiedział się jako ekspert..
  • 6
@Balonowy21 OK, 1. Które konkretnie kraje wycofują się z pomocy? 2. Skąd wiadomo z jakiej przyczyny te kraje wycofują wsparcie? 3. Pokaż sukcesy tej rosyjskiej kontrofensywy. 4. Skąd wiadomo że Ruscy dadzą radę zajść aż pod granicę pod Przemyślem? 5. Dlaczego mówisz nie dla Ukrainy w UE i NATO? 6. Skąd ta postawa skoro PiS, którego jak doskonale wiemy nie popierasz i nie głosowałeś na niego jest zdecydowanie za Ukrainą?
@galicjanin:
1. Holandia, Słowacja czy chocby kluczowy partner USA odrzucił pakiet pomocowy dla Ukrainy..
2. Jest wiele opini, że panstwa są zmęczeone ta wojna i chcą jej zakończenia a tylko zakończenie pompowania pieniędzy w Ukrainę da taki efekt..
3. Co do sukcesów, to można przeczytać jak Ukraincy dostają od Rosjan i ponoszą ogromne straty na większej linii frontu..
4. Stąd, że rosyjska armia to potęga, która ma ogromne zdolności bojowe i
@Balonowy21:

No cóż, Balonowy, co ja mam dodać? Trafiłeś w sedno do tego stopnia, że dla mnie już nic nie zostało. Mogę jedynie dodać, że dalsza tępa agresja względem Rosji, spowoduje jedynie to, że będziemy mieli do siebie wrogo nastawionych sąsiadów (z północy obw. kaliningradzki, ze wschodu Białoruś oraz zajęta Ukraina) co uderzy w nasz biznes w sposób niszczący. Ale chyba warto poświęcać swoich rolników, przewoźników czy życia swoich żołnierzy dla