Wpis z mikrobloga

Na podstawie zwiastuna odcinka finałowego pokuszę się o analizę psychologiczną i predykcję ( ͡º ͜ʖ͡º)

Darek i Nikola - po reakcji Nikoli i braku jej wypowiedzi uważam, że nie są razem z czego bardzo sie cieszę, dała sobie z nim dziewczyna spokój na czym tylko skorzysta bo mu woda sodowa uderzyła do glowy i chce znaleźć lepszą. Może dostał propozycje znajomości na mediach spolecznosciowych i sobie ubzdurał, że może mieć każdą.

Artur i Sara - raczej razem, Sara z podniesionym czołem uśmiechnięta i pewna siebie na tle rywalek wygląda na zwycięzcę więc przynajmniej do odcinka finałowego są razem, Artur dorzucił coś że do przodu, co moim zdaniem uprawdopodabnia hipotezę.

Waldek i Ewa - tu nie ma niespodzianek, od początku było wiadomo, że nic z tego nie będzie. Może wedlug Waldka dobrze by razem wyglądali ale niestety nie miał jeszcze takiej i już mieć nie będzie. Ewa może coś zaśpiewa w programie i na tym zakończy.

Ania i Kuba - Nadal razem, Ania uśmiechnięta, kuba rozpromieniony, kto wie może jest ich już trójka, chociaż doliczając caly przychówek to co najmniej piątka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dymy mogą być ze strony Waldka lub Nikoli, ale niestety wątpię.

#rolnikszukazony
  • 6
ja czytałam ploty, że ktoś widział Artura na Andrzejkach z blondyną, a nie z Sarą:0 ciekawe czy to prawda?


@psychUla: Też o tym słyszałem i sądząc po tym co mówiła blondyna Ola w odcinku w którym ją pożegnał to myślę, że jeszcze do niego napisała i mogłoby być coś na rzeczy. Tylko te Andrzejki to już po finałowym odcinku się odbyły chyba? bo na podstawie tego co jest w finałowym, bardziej