Wpis z mikrobloga

Tak sie wk0rwiłem i ciągnie sie to za mną przez jakiś czas, że musze to napisać. PRACOWANIE W KOŁCHOZIE Z KOBIETAMI JEST PRZE##BANE.

Typowe rzeczy które mnie wk0rwiają:

- Anon ty jesteś facet, masz więcej siły.
- Anon nie miałam czasu, zmęczona jestem.
- Anon ale ja nie umiem, weź ty zrób.
- Przypi##dalanie sie prawie codziennie o jakieś pi##dolone szczegóły.
- Dzwonienie do mnie rano właśnie i pytanie sie o jakies pierdoły lub sie przypi##dalanie o jakieś pie#doły, gdzie ja jestem wk0rwe zmęczony - no bo ja jestem facet i musze "to" zrobić.

Z każdym facetem sie tam dogadam, pomożemy sobie, wyjaśnimy sytuacja, ale babami to jest tragedia. Ciągle marudzą, ciągle przypi##dalają sie o błahostki ( gdzie same robią takie błędy, ale ja nic im nie mówię, bo to są pierdoły), ale jak coś potrzebują od anona to robią maślane oczy. Koniec #!$%@?.

Niech tylko dzisiaj któraś się odpali, to wyjdę z siebie i wyjaśnię ją na miejscu.
#przegryw #kolchoz
Pobierz Mr3nKi - Tak sie wk0rwiłem i ciągnie sie to za mną przez jakiś czas, że musze to napi...
źródło: a34
  • 12
jak widzę kobietę to zrażam ją do siebie jak tylko mogę i jest względny spokój, bo ze mną nie rozmawia XD


@mientowy_obserwator_bez_zycia: Dobra taktyka, ale ma to więcej minusów anon. Tez robie źle, że ide za bardzo na ręke, ale czasami one po prostu przesadzają.

Najbardziej #!$%@? mnie to, że wytykają mi jakieś pi##doły, a same tak robią xD. Tllko że ja sie nie przypi##dalam, bo wiem, że to są nieznaczące
@Mr_3nKi_: marudzenie jest najgorsze... albo porobi taka 10 minut trochę ciężej i już musi odpocząć, bo ona PRACOWAŁA. Z drugiej strony chop, co #!$%@? tak dzień w dzień XD I później opowiada jak to ona pracuje, a reszta się obija. No też mnie to #!$%@?. Jeszcze specjalnie usiądzie w takim miejscu, gdzie widzi co robię i gapi się jak szpak w przysłowiową pizze. I to wszystko za podobną stawkę ehhhhhhh
Tez to zauważyłam w niektórych marketach budowlanych, kobiety chętnie wołają do jakiejś fizycznej robótki facetów. Dla mnie to dziwne i widzę, że im tez żyłka pęka ale nic nie mówią. I tu jest błąd, powinien powiedzieć Asiu sama to przenieś ja mam robotę teraz. I tyle.
I tu jest błąd, powinien powiedzieć Asiu sama to przenieś ja mam robotę teraz. I tyle.


@sameowoce: A Asia na to: Ale ja nie umiem i cyk, pora na cs'a.. Albo Asia kompletnie coś spi##doli i cyk, też pora na cs'a. Albo jeszcze lepiej .. Asia zrobi to, ale później bede musiał poprawiać czyli 2x więcej roboty. Wszystko już przerabiałem.
Dzwonią do Cb pracując w tym samym zakładzie?


@Maximus_Wykopus_Dickus: Tak. O każdej porze. Rano, po pracy 18-19 godzina. Raz sie porządnie #!$%@?łem, jak zadzwonili do mnie o 8 rano z zapytaniem o totalną bzdurę, gdzie mogli poczekać aż przyjdę.