Wpis z mikrobloga

Pograłem trochę w Fire emblem Engage. Niestety się trochę zawiodłem bo myślałem, że ta seria stoi epickimi momentami i zajebistymi postaciami i fabułą. Dialogi są tak gówniane, że aż urocze. Fabuła prostacka, ale jestem dopiero na 8 chapterze z 26 więc się może coś rozkręci. Bohaterów to pisał chyba jakiś nastolatek spełniając swoje mokre sny. Na plus oczywiście walki, ale one póki co też są strasznie łatwe(gram na normalu). Ogólnie chce się do tego wracać i jako gierka po pracy się nadaje, ale ja mam mocną tolerancję na anime( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendoswitch #switch
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiedys_Mialem_Fejm: z nintendowymi gierkami trochę tak jest, że jak nie znasz jakiegoś tytuły to trzeba zrobić mocny research czy faktycznie ci podejdzie. W przeciwnym wypadku pytając o tytuł na stronkach typu wykop i reddit będziesz skazany praktycznie jedynie na opinie fanów danej franczyzy/gatunku i ewentualnie jakiś pokrak co z jakiegoś powodu pałają nienawiścią do nintendo xD

Lubię gierki nintendo ale ja np się odbiłem w ten sposób od Mario Karta
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Mam tego Metroida i muszę do niego siąść na poważnie. Póki co, z gierek Nintendo podoba mi się najbardziej Mario i Kurliki od Ubi( ͡° ͜ʖ ͡°) A grałem jeszcze w Odyseje i Zelde BOTW

Myślę mocno na jakimś Xenobladem, albo innym jrpg
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Jak grasz na normalu z respawnem postaci po walce to będzie za łatwo praktycznie do kilku ostatnich walk. W porównaniu do three houses jest słabsza, ale mi się podobała. Na plus że wywalili dużo upierdliwych rzeczy względem poprzedniej gry, a wszystkie zapychacze na domowej wyspie są tutaj turboopcjonalne. Nawet broni nie musiałem minmaxować aż do końcowych misji. Wyzwanie stawiają misje poboczne (bandyci, potwory itd) bo tam się zwiększa ich
  • Odpowiedz