Wpis z mikrobloga

@Wiuta33: jeżeli pietras czy ktokolwiek daje shadowbana to widzisz swój komentarz tylko będąc zalogowanym na konto, z którego dodałeś komentarz. jeśli się wylogujesz nie zobaczysz już tego komentarza tak jak i inni.
  • Odpowiedz
@Wiuta33: Jeśli napisałeś jakikolwiek komentarz, który nie jest centralnym lizaniem rowa doktórkowi to na 99,9% i tak dostaniesz hide user from channel
  • Odpowiedz
  • 1
@Goatlord: Pietras napisał że jest za podniesieniem wieku wyborczego do 25 lat to mu napisałem że czemu stara babcia co wiedzę o świecie ma tylko z tvp ma mieć prawo głosować a 20 letnia studentka nie on teraz anty pis a w głosach młodych pis nie miał chyba nawet 10 procent więc powinien być za obecnym wiekiem wyborczym. Chyba że on uznaje że faceci poniżej 25 rż głosują tylko na konfederację
  • Odpowiedz
@Wiuta33: xD Dokładnie takie same argumenty głosi Korwin jak mnie pamięć nie myli. On to jeszcze wiąże z posiadaniem nieruchomości i testami. xD

Szczerze mówiąc, oczywiście bardzo abstrakcyjnie - jakiś teścik z WOS czy średnia ważona dla głosów nie brzmi dla mnie szokująco. Inna sprawa, ja bym dał posłom podwyżki po 300%, ale również musieliby zdać egzamin. Ciężki egzamin, publicznie streamowany w intrenetach.

Inna sprawa, że jestem przeciwnikiem kampanii profrekwencyjnych, itp.
  • Odpowiedz