Wpis z mikrobloga

Do spokojnych gier portal w zupełności wystarcza i spełni oczekiwania, ale gry akcji pokroju Returnal(na tym tytule najbardziej się zawiodłem na portalu) gdzie każdy ruch i reakcja są na wagę złota - zapomnij, portal nie nadaje się do tego typu gier.
#ps5 #psportal #konsole
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@jankuklak nie wiem, Wiedźmin 3, Days Gone, Dead Space, Callisto Protocol, coś w tym stylu, wolniejsze gry które nie wymagają natychmiastowej reakcji, do multi typu call of duty to nie warto nawet podchodzić.
  • Odpowiedz
@enforcer Jesteś w stanie odpalić jakiś tytuł z zegarem i porównać wyświetlany czas na TV vs Portal? Bo według Digital Foundry jest to 60-80ms.
Ze spokojnych sprawdzałem Spidermana 2 i było ok ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale tutaj masz więcej czasu na reakcję, bo wyświetlają się znaczniki.
Idę sprawdzić Returnala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enforcer wiadomo było. Tak właśnie jest z całą usługa remote play bez względu na to z jakiego urządzenia korzystasz. W takiego Baldura mogłem na spokojnie grać nawet na telefonie ale weź jakieś gran turismo czy Rocket league odpal... XD
  • Odpowiedz
@Jack0wy @enforcer na XSX mam identyczne opóźnienie, także pierwsze skrzypce gra tutaj router. Przeglądałem kiedyś redita i tam ludzie zmodyfikowali swoją sieć, ale ciężko odnieść się do ich testów, bo nie było żadnych danych tylko opinie.

Tak czy siak, portal jest to najwygodniejszy obecnie sposób do gry zdalnej na ps5 w wyrze. Głównie ze względu na kontroler.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fox7er może faktycznie trzeba coś pogrzebać w ustawieniach routera, u mnie póki co mieszany 2,4 i 5ghz, może coś tam trzeba pozmieniać żeby był lepszy przesył, trzeba przeszukać fora, na pewno jest jakiś patent na to.
  • Odpowiedz
  • 0
Gram właśnie w Like a Dragon nowego gdzie walka jest zdecydowanie dynamiczna i jest git, dopiero na karaoke na wyższym poziomie trzeba klikać z lekkim wyprzedzeniem.
  • Odpowiedz
@enforcer PS5 masz podpięte kablem, czy po wi-fi? Zalecają kabel. Pozostaje kwestia tego, jak daleko masz router od portala.
Ja mam Deco m4 bezpośrednio wpięte do routera i opóźnienie -60ms.
  • Odpowiedz