Wpis z mikrobloga

Siema, zamówiłem sobie 27 buciki i wybrałem opcję dostawy ekspres za 14.99 bo zależało mi żeby paczka była u mnie następnego dnia. Paczka nie dotarła następnego dnia dlatego napisałem na czacie czy w tym wypadku mi zwrócą koszt tej dostawy i dostałem takiego oto maila. Wszystko spoko, paczka w drodze i nagle powiadomienie z banku że w ciągu kilku dniach roboczych dostanę zwrot, no i od razu wchodzę na konto i kwota już na saldzie głównym, no mówię no okej chciałem zwrot 15zl a nie całego zamówienia ale spoko czekamy dalej, następnego dnia przychodzi paczka odbieram ją i myślałem że w sumie to taka wielka firma że pewnie takie kwoty nie robią na nich wrażenia i może postanowili mi te buty podarować xD buciki odebrane, wbijam na konto i cyk jednak hajs ściągnięty xd no ale wieczorem patrzę i powiadomienie że wpłynęła płatności blik… dlatego ja już nic nie rozumiem, ktoś miał taką sytuację? Koniec końców mamy 1 grudzień a ja mam darmowe buty na ten moment xd #zalando #zalandolounge #zakupy #blackfriday
Marianoitaliano00 - Siema, zamówiłem sobie 27 buciki i wybrałem opcję dostawy ekspres...

źródło: IMG_6746

Pobierz
  • 5