Wpis z mikrobloga

zabolalo. No tak bo to Żydzi sie wysadzaja w powietrze a potem to swietuja xD


@GoldaMeir: nie, robią ostrzał rakietowy i świętują, dla zabitych cywilów to na pewno duża różnica.
Uważasz, że Izrael miał prawo do zabicia ponad 10 tysięcy cywili, w odwecie za atak Hamasu?
  • Odpowiedz
@Kajtosz Swietowali to Arabowie 7.10. Cywile tez brali udzial w masakrze. 10tys? A nie 100 albo 1m? wg kogo? Ministerstwa zdrowia Hamasu?
W alianckich nalotach na niemcy w 1945 zginelo OK 160tys dzieci - Wojna to Wojna. Izrael tego nie zaczal ale to skonczy :)
  • Odpowiedz
Izrael tego nie zaczal


@GoldaMeir: zaczął wprowadzając ulice po których Palestyńczycy nie mogą chodzić, autobusy Nur für Jude, kradnąc ziemię, zabijając ludzi, żeby ukraść ich domy.

No niesamowite, że Palestyńczycy nienawidzą Izraela, przecież życie pod okupacją zbrodniczego reżimu jest takie piękne.
  • Odpowiedz
@Kajtosz: xD Co ty #!$%@? xD typie Bez szkoly, Arabowie w Izraelu maja wiecej praw niz w jakikolwiek arabskim panstwie xD jakie nur fur Jude, jaka ziemia xD jaka okupacja? Izrael wyszedl z Gazy w 2006 r. Od tego czasu rzadzili sie sami i widac z jakim skutkiem skoro Izrael im dostarcza wode jedzenie prad i leczenie w Izraelskich szpitalach. Z Kim ja tu siedze XD
  • Odpowiedz
jaka okupacja? Izrael wyszedl z Gazy w 2006 r. Od tego czasu rzadzili sie sami i widac z jakim skutkiem skoro Izrael im dostarcza wode jedzenie prad i leczenie w Izraelskich szpitalach. Z Kim ja tu siedze XD


@GoldaMeir: tak tak, a prawacka organizacja Amnesty International pisze jakieś fejkowe raporty o apartheidzie i zbrodniach przeciw ludzkości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.amnesty.org.pl/izraelski-apartheid-wobec-palestynczykow-okrutny-system-dominacji-i-zbrodnia-przeciwko-ludzkosci/
  • Odpowiedz
@Kajtosz: chlop amnesty cytuje Co ma powiazania z bractwem muzulmanskim i terrorystami z Pakistanu xD smiechu warte. W sumie to przykro mi ze dasz sie nabierac na takie proste bzdury
  • Odpowiedz