Wpis z mikrobloga

Jak pokonaliście tych dwóch?


@Nerlo_ajcats: przeważnie na dwóch bossów jest ta sama taktyka, czyli skupić się na jednym i zdjąć go jak najszybciej, a z drugim nauka ataków, cierpliwość i czekanie na otwarcie, żeby zadać cios... ale sposobów zawsze jest kilka
@Nerlo_ajcats: jak patrzę na twoje bronie to chłopie tu jest wszystko do wymiany. Nie baw się w magię bo wcale nie jest taka op jak się wydaje(No chyba, że jesteś w midgame i zebrałeś talizmany i łezkę) Skoro korzystasz z poradników, to możesz ogarnąć sobie na dzień dobry bloodhunt's fang +4 i poradzisz sobie spokojnie z każdym bossem aż do midgame + melee daje więcej frajdy imo
@Styline: no fajne jest jakieś wyzwanie ciągle. Tylko muszę ogarnąć smary i prochy te co się nakłada na broń
Do tej pory nic nie ruszałem bo się boję że zniknie potem
Smary są jednorazowe a prochów podobno potem nie można zmieniać.
A taka ciekawostka na te gremliny najlepszy bicz, ma duży zasięg i one nie dają rady zaatakować wtedy
@Nerlo_ajcats: ale chyba zacznę od nowa chociaż szkoda trochę bo będzie sporo nadrabiania, mam już dużo broni na tej postaci
Hm
Nie no może zostanę przy tej. Głównie rozwijałem życie i siłę, a wiary tylko tyle żeby móc kule ognia rzucać.