Wpis z mikrobloga

Nie jestem za PIS ale czuje jedno to jest koniec Polski, od dziś budzimy się w lewackiej rzeczywistości femininatywów oraz młodzieży LGBT, to jest koniec Polski w której zaczniemy opluwać i wykorzeniać własną tradycje, proszę, błagam posłów obecnych na sali sejmowej i ostrzegam - wasze córki będą płakać, będą pustą masą bez wiary, narodu i przekonań sterowaną z Brukseli, wasi synowie będą zgubieni, dlatego błagam, pisząc to przez łzy, kto ma ostatki godności niech dołączy do koalicji propolskiej, nie dla Pisu, nie dla Konfederacji - ich też trzeba rozliczyć, ale na razie trzeba ratować POLSKE

#polityka #tvp #sejm #pis #ko #wybory
  • 17
  • 1
@Njal: Ty jesteś z neuropy, gdyby w Polsce kiedyś faktycznie były PRAWE rządy, już byś tu nie mieszkał, może i lepiej, mniej prania mózgu młodym... Pis to centro-lewica, Konfederacja to centrum, wszystko inne lewica i skrajna lewica.
  • 0
@Njal: Prawdziwa lewica za to jest we Francji i Niemczech. Ludzie boją się wyjść z domu, ciężko przejść więcej niż kilometr bez widoku gwałtu, pobicia, kradzieży.. Lobby GTA.....
@dawig123: Wszedłem sobie na YouTube na kamerki z europejskich miast, nie znalazłem ani jednego gwałtu, pobicia ani kradzieży, jeśli to lobby GTA to bardzo słaby shard xD

Swoją drogą jak bardzo musi być źle w Polsce skoro ludzie i tak wolą mieszkać w Los Sanots niż tutaj.
@dawig123 u nas tą "lewicą" jest właśnie PiS, nasciagal nam nielegalnych imigrantów za łapówki, wprowadził zachodni socjal, na który nas nie stać, na którym żerują Ukraińcy i inni imigranci. Jakbym widział wszystkie zarzuty do "lewaków" z zachodu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Fajnie ze przedstawiłeś dlaczego nie lubisz i nie popierasz PiSu.