Wpis z mikrobloga

No więc pytam na jakiej podstawie zaprzeczasz. Na czym opierasz swoje twierdzenie? Wystarczy poczytać artykuły na ten temat i w każdym przewija się słowo „kościół”. Nie wspominając o tym jak często te sprawy są przez sam kościół tuszowane. Jak #!$%@?ć pedofili to #!$%@?ć ich wszędzie a nie tam gdzie panu Grzesiowi wygodnie. Może doprecyzuję. Kościół to być może nie jest instytucja gdzie jest najważniejszy odsetek pedofilii ale jest w ścisłej czołówce i
@jawor2201: statystycznie to wśród murarzy jest najwięcej jeśli chodzi o grupy zawodowe. Jeśli chodzi o tuszowanie przez polski kościół to sprawdzilbym statystyki dla Irlandii- państwo z wieloma do niedawna księżmi a które się mocno sekularyzuje więc nie powinno być tak wielu zatuszowanych spraw.
grzesio to generalnie niewiele rozumie


@Ormiq: No właśnie ja myślę, że dużo rozumie. Po jego sposobie wypowiedzi można przypuszczać, że jest inteligentnym i oczytanym typem, a jego poglądy to już zupełnie inna sprawa. Nie mówię o dzisiejszym wystąpieniu, bo go nie widziałem, ale o innych.
@jawor2201 @harold97
No nie potrzeba statystyk z kościoła wyraźnie napisałeś ze w kościele odsetek jest Największy, co nie jest prawdą bo odsetek gejów, pedofili i samobójstw jest wyższy w innych społecznościach np. w społeczności LGBTHD+, ale tam z jakiegoś powodu przerażająco wysoka statystyka dotycząca pedofili nie ma znaczenia.

Ja rozumiem ze będąc katolikiem ktoś się bulwersuje na kościół za pedofilię w końcu to instytucja która jego zdaniem powinna trzymać jakiś poziom i