Wpis z mikrobloga

Mam 2 lapki różnych firm z Windowsem 11 i w obu jest ten sam problem. Laptop nawet klapnięty uruchamia się co jakiś czas. Jest to debilne, bo nie raz zabierając lapka w podróż naładowanego przyjeżdżam z padniętym. Jak wspomniałem laptop jest zamknięty, nie ma żadnych myszek zewnętrznych które by mogły wybudzać. Jest jakaś opcja w W11 odpowiedzialna za to? Ustawienia w panelu żyją mam wrażenie i tak swoim życiem, bo miałem jakiś render odpalony i ustawiłem by lapek czy to na baterii czy na kablu nie gasił ekranu ani nie wyłączał się przez 3 godziny, a wracam po pół godziny a ten uśpiony.
Ten windows jest jakiś #!$%@?. W #windows10 aż takich problemów nie miałem, a w windzie 7 to już w ogóle działało to bezproblemowo.

#windows11 #windows #systemyoperacyjne #pytanie #pytaniedoeksperta #pcmasterrace #komputery
  • 9
  • Odpowiedz
@chomik3 Zobacz czy przypadkiem nie jest tak, że włącza się jakieś kilkanaście sekund po zamknięciu (jakby robił restart, zamiast zamykać się). Pamiętam że trzeba było wyłączyć w opcjach zasilania jakąś funkcję w stylu Fast Boot. Jeśli nie można jej przeklikać po GUI (bo była wyszarzona), to można to było zrobić z terminala.
  • Odpowiedz