Wpis z mikrobloga

zero emocji przed tą galą tak samo jak przed fame fight arena 2
ani jedna walka mnie nie interesuje
osoby w fame odpowiedzialne za zestawianie zawodników są wypalone albo leniwe bo np branie szonów z goats czy tej lizo to jest po prostu żenada

#famemma
bizzi0801 - zero emocji przed tą galą tak samo jak przed fame fight arena 2 
ani jedn...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@bizzi0801: Nie czuć już w ogóle klimatu tych gal freakowych. Nie wiem czy to wynika że za dużo było tych gal i programów i się wszystko wypaliło czy co. Kurde, kiedyś to się żyło tymi galami, czekało na każdy program, było czuć te gale. A teraz to taka każda gala byle robić mam wrażenie.

Nie wiem czy oni dalej trzymają się planu 8 gal w przyszłym roku, ale ja bym proponował
  • Odpowiedz
@RafDan: Co za czesto to sie czlowiek przyzwyczaja i tolerancja na dymy wzrosla lepiej jak gale bylyby bardzo rzadko co daje mozliwosc ulozenia fajnej karty walk oraz ludzie bardziej z ciekawosci, oczekiwania nakreca sie i obejrza taka gale.
  • Odpowiedz
@bizzi0801: to już jest chyba ta pora żeby zacząć oglądać profesjonalne mma pokroju ufc, bellatora czy mojego ukochanego deep czy nawet oglądać amatorów na turniejach bo na te freakowe gowna szkoda tracić czasu i nerwów, szczególnie jeśli ktoś wie cokolwiek o sportach walki xddddd
  • Odpowiedz
@yungdupa: nigdy nie oglądało się fame dla poziomu sportowego co Ty #!$%@? xD a założę się, że duża część ma #!$%@? w sporty walki, chodzi o szeroko pojęty „fun”
  • Odpowiedz
@yungdupa: niezły z Ciebie osobnik który wie coś o sztukach walki, a ogląda fake dla poziomu sportowego i dopiero teraz doszedł do tego, że CHYBA NAJWYŻSZA PORA przerzucić się na prosow. Zrobiłeś mi dzień xD
  • Odpowiedz