Wpis z mikrobloga

"Powiem Ci szczerze, jak gdyby... " ()()
Ja pierdziele, przebrnęłam przez cały wywiad od "Świata Gwiazd".
Nie rozumiem grama zachwytów, nad jego formą i efektem końcowym. Nie kumam jak dorosły facet, teoretycznie po szkole (fakt, że studia nie mają żadnego związku i nie są determinantem mądrości ludzkiej), może się w tak fatalny i nieskładny sposób wypowiadać - biorąc dodatkowo pod uwagę, że był teoretycznie przygotowany na pytania, które padły. Tak jak wspomnieliscie poniżej ilość yyy,eee, nerwowych śmiechów (ponadto kończenie wypowiedzi : "tak?") dawały mi grymas bólu, gęsiej skórki itd.

Według mnie nic się w nim nie zmieniło - zdania w wywiadzie były dłuższe i pozornie bogatsze w słownictwo, bo druga osoba starała się mu nie przerywać, w przeciwieństwie do obecności w programie.

Nie podoba mi się wydźwięk wywiadu, mam nadzieję że poznamy też drugą stronę. Oby Rzesiara też uchyliła Rabka tajemnicy.

nie to, że jest po czyjejś ze stron - bo wciąż uważam że oboje mieli swoje za uszami - na tę chwilę tylko jego wywiadu wysłuchałam stąd ten jednostronny opis.

#slubodpierwszegowejrzenia
#slubodpierwszegowejrzenia
Mandragora007 - "Powiem Ci szczerze, jak gdyby... " (ಠ‸ಠ)(ಠ‸ಠ)
Ja pierdziele, przebrn...

źródło: temp_file.png9079013406387933756

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@illmatic: zła Kinga jest agresywna, czego on by nie zrobił to i tak by nie wyszło bo Kinga zła. Przynajmniej dwa razy udawał Kingę i jej "ja jestem impulsywna". Oburzał się, że ona go oczerniła i kłamała na jego temat. Że on też by mógł powiedzieć coś na nią ale tego nie zrobi. Że nie chodziło o wygląd ale Kinga ma zły charakter. Że otwiera się dla niego nowy etap
  • Odpowiedz
Wytrzymałam minutę, typ nawet nie odpowiadał na zadane pytania ( _) Czy padło pytanie czemu spędził z tą agresywną osobą aż dwa weekendy z fiku miku, choć nawet nie musiał już mieć z nią wtedy kontaktu?
  • Odpowiedz