Wpis z mikrobloga

@BreathDeath: narodowi chłopcy też rzekomo działają w interesie Polski, a jednocześnie od lat nie są w stanie złego słowa powiedzieć o rosji a na marsz niepodległości zapraszają grupy ludzi z innych krajów, które same przedstawiają się jako faszystowskie.

Korwin się nie mylił co do gwoździa w mózgu u jednego narodowca. Jedyny błąd, jaki popełnił to to, że rozszerzył tego ogólnie na narodowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BreathDeath: @damienbudzik @Kryspin013 a może są przeciwni finansowaniu in vitro? Może niektórych ludzi nie stać na dzieci? Zaraz będziemy wywalać 65 mld na 800 plus rocznie i jeszcze mamy płacić za in vitro?


@Chris_Karczynski: Po pierwsze, z ostatniego raportu wynika, że ludzie z 500+ nie poszli w biedę i alkohol tak jak kiedyś straszyli neoliberałowie tylko wskaźnik zatrudnienia wśród ludzi biorących 500+ jest zajebiście wysoki.

Po drugie, rozumiem jakbyś się
  • Odpowiedz
  • 1
a jaka jest dzietność w Hiszpanii, gdzie in vitro jest refundowane?


@damienbudzik: Po refundacji invitro dzietność w Hiszpanii wzrosła z 1.19 do 1.3 dziecka na kobietę. Oczywiście, że zaraz będziesz krzyczał, że imigranci.

a może są przeciwni finansowaniu in vitro?


@Chris_Karczynski: No tak, są przeciwni finansowaniu invitro, które pomaga ludziom mieć dzieci, ale za to rozdawanie 500 złotych na każde dziecko już popierają. :D xD Zresztą @Kryspin013 już Cię ładnie
  • Odpowiedz
Zaraz będziemy wywalać 65 mld na 800 plus rocznie i jeszcze mamy płacić za in vitro?


@Chris_Karczynski: Lepiej się zainteresuj, ile płacimy na kościółkowych, którzy wręcz mają negatywny wpływ na dzietność To samo z naprotechnologią.
  • Odpowiedz
ale za to rozdawanie 500 złotych na każde dziecko już popierają.


@BreathDeath: kto popiera? Ja też jestem przeciwny 500+. W ogóle to gdyby ode mnie zależało to bym zakazał konstytucyjnie rozdawania pieniędzy za darmo z budżetu państwa. Ale też chciałbym zwolnić z podatku od nadgodzin powyżej godzin roboczych w miesiącu. Dobrobyt bierze się z pracy, a nie z dziecioróbstwa. Wy chcecie robić dzieci, żeby miał kto pracować przez 40 lat na
  • Odpowiedz
@BreathDeath: kto popiera? Ja też jestem przeciwny 500+.


@Chris_Karczynski: np narodowcy xD Zresztą nawet mentzen zrobił was w #!$%@? i powiedział, że 500+ nie można usunąć XD

@Kryspin013: liczba dzieci która się z nich urodzi to też grosze.


@Chris_Karczynski: to sobie przelicz. To jest conajmniej kilka %. Kilka osób na 100 to nie są grosze. Te 500 mln rocznego budżetu państwa to nie jest nawet promil.

w Polsce
  • Odpowiedz
@Kryspin013: @BreathDeath Jaki pojazd personalny? Jeżeli ktoś jest za zwiększaniem dzietności to powinien zacząć od siebie, a nie od innych. Czuć od was hipokryzją niestety. "Niech inni robią dzieci i pracują na moją emeryturę, a ja nie będę miał dzieci i zaoszczędzę kilkaset tysięcy dzięki temu, dużo czasu i wysiłku".
  • Odpowiedz
  • 0
@Chris_Karczynski: Wiesz, że niektórzy nie mogą mieć dzieci, a by chcieli? Dla tych pomocą może być program refundacji invitro. Inni po prostu nie chcą. Rozumiem, że "najbardziej wolnościowa partia w polskim sejmie" chce przymusowej inseminacji? Prawice jak się czyta albo słucha to więcej nie trzeba, orają się sami, nawet krula do tego nie trzeba. :D :D :D
  • Odpowiedz
@Kryspin013: @BreathDeath Jaki pojazd personalny? Jeżeli ktoś jest za zwiększaniem dzietności to powinien zacząć od siebie, a nie od innych. Czuć od was hipokryzją niestety. "Niech inni robią dzieci i pracują na moją emeryturę, a ja nie będę miał dzieci i zaoszczędzę kilkaset tysięcy dzięki temu, dużo czasu i wysiłku".


@Chris_Karczynski: dobra fikołkarzu, dalej mi nie odpowiedziałeś na mój komentarz tylko kluczysz jak Bosak pytany o koalicję z PiS. Odpowiedz
  • Odpowiedz
Wiesz, że niektórzy nie mogą mieć dzieci, a by chcieli?


@BreathDeath: Nie widzę związku. Idziesz do kliniki, płacisz i może się uda. Czego nie rozumiesz? A wiesz, że niektórzy chcieliby umieć ferrari a nie mogą bo ich nie stać?

@Kryspin013 Nawet nie chce mi się na to odpowiadać, bo nie ma sensu. Narzekacie na niską dzietność, a sami z nią nic nie robicie to jak z wami można poważnie dyskutować? To
  • Odpowiedz
@BreathDeath: Nie widzę związku. Idziesz do kliniki, płacisz i może się uda. Czego nie rozumiesz? A wiesz, że niektórzy chcieliby umieć ferrari a nie mogą bo ich nie stać?


@Chris_Karczynski: Analogia z dupy.

@Kryspin013 Nawet nie chce mi się na to odpowiadać, bo nie ma sensu. Narzekacie na niską dzietność, a sami z nią nic nie robicie to jak z wami można poważnie dyskutować? To już nawet pierwszy z brzegu
  • Odpowiedz
@BreathDeath: @Kryspin013 według mnie dzietność nie jest najważniejsza i nie wiem skąd się wziął pogląd żeby dzietności musi rosnąć. Jedyny argument jaki słyszę to ZUS.


@Chris_Karczynski: serio jedyny? ZUS to jedno. Ogólnie przy większej liczebności ludzi szybciej napędzasz gospodarkę. Masz potencjalnie większą ilość ludzi, z których będzie większa szansa wyłonić ekspertów i ogólnie większe zasoby ludzkie.

A co "dzietność jest najważniejsza" to posłuchaj sobie co twoja ulubiona partia, którą tu
  • Odpowiedz