Wpis z mikrobloga

  • 122
żaden to wyczyn być lepszym od pisowców


@pawel_qweewq_1212: Niby tak, ale trochę to dziwne, że przychodzi żona piłkarza od sejmu, i wypowiada się w sposób bardziej elegancki i sensowny niż ktokolwiek z partii rzadzącej tym krajem dłuzej niż jakakolwiek inna od roku 89.
To tylko świadczy o skali upadku parlamentaryzmu za czasów rządów buszmenów z PiSu.
  • Odpowiedz
@dariusz44 nic do niej personalnie nie mam, ale wydaje mi się że żyjemy w czasach gdzie wyborcy zaczynają głosować na głośne nazwiska i celebrytów znanych z telewizji (vide Kukiz, Liroy czy właśnie Rozenek i pewnie kilku innych) niż na ludzi którzy wchodzą do sejmu z konkretnymi programami i kompetencjami do ich realizacji, którzy są specjalistami z konkretnym wykształceniem czy doświadczeniem w jakiejś dziedzinie. Obawiam się że będzie w sejmie co raz
  • Odpowiedz
@hadrian3 mimo wszystko wolałbym powierzyć funkcję posła nauczycielom, prawnikom czy pracownikowi fizycznemu (np rolnikowi kwestie związane z rolnictwem), ludziom którym problemy zwyklych ludzi nie są obce, niż celebrycie który jest znany z tego że jest znany i od lat żyje w swojej ekskluzywnej bańce ¯_(ツ)_/¯
@Deska_o0 oczywiście że kojarzę, tylko nie wiem czemu ma to dowodzić? że taki trend jest na całym świecie? To po prostu przykre zjawisko którego wiem
  • Odpowiedz
nic do niej personalnie nie mam, ale wydaje mi się że żyjemy w czasach gdzie wyborcy zaczynają głosować na głośne nazwiska i celebrytów znanych z telewizji (vide Kukiz, Liroy czy właśnie Rozenek i pewnie kilku innych)...

@hahaha322: ty nawet nie ogarniasz, że ona nie jest posłem tylko była gościem xD
  • Odpowiedz