Wpis z mikrobloga

#hotelparadise a tak wlasciwie #wyspazlamanychserc :)

Dojechałem do końca sezonu 1 - kurde, wciągające to jest, chociaż jak już wcześniej napisałem, ten lektor to tragedia, ja bym tego w oryginale posłuchał.

Wygrała Georgia, którą od początku darzyłem szczerą niechęcią oraz Harry, pozer, który okazał sie na końcu być całkiem spoko.
Akcja z Kathleen pod koniec bezwględnie hejtowaną i zwalczaną pokazuje, że ładne dziewczyny na każdym kontynencie mają przej..ane :)

Sama formuła fajna, ciekawe bardzo konkurencje, troche dziwna jest ta kamera prowadzona "z ręki" (nie jak w naszym HP zestaw kamer zainstalowanych na stałe w hotelu), ale można sie przyzwyczaić. Fajnie, że jest duża rotacja wśród uczestników, to utrudnia zakładanie paktów i pakcików :)

Ogólnie polecam, ja kontynuję sezon II :)
  • 9
@Dermati: ja szybko wciągnęlam trzy sezony, fajnie ze ludzie tam muszą wygrywać konkurencję żeby przetrwać kolejny tydzień, akcja dzieje się szybko, nie pokazują kilka dni nudnych rozmów, tylko na końcu jest więcej nudy więc obcinałam żeby zobaczyć kto wygrał. W Polsce zamiast kilkunastu odcinków byłoby 60 i cały program spadły na psy.
@Dermati, @Amikamamy i pozostali :D Jak dobrze że poleciliscie coś do oglądania teraz na nudne, zimowe wieczory, bo już nie wiedziałam co włączyć...
Kończę 1 sezon, wciągnęłam go w 2 wieczory.. jest rewelacja, bardzo ciekawy format programu, no i te ciągłe kombinacje kto z kim :D
Oj szybko pójdą te 3 sezony :DD
@Dermati: i a ,,apartamenty dla jeej rodizny,dzieci,partner ,wykarmnienie rodzinki ,bo na pewno synkowie ,on i i ona nie wcinają na okrągło arbuzy i takie tam mamałyje , nie popijają sikaczem z babelkami,oni pewnie ośmiorniczki kraby ,owoce morza w każdej postaci no bo jak nie jak tak @ika_
@ika_: no nas zaprosiła,wciągneła w ten format #rosalinea ,ma dar przekonywania ,a do tego co jakiś czas różne smaczki nam podrzuca które nas nakręcają tym bardziej ,bo się tam dzieje w trakcie jak i po zakończeniu emisji,no fajnie się ogląda i zdecydowanie przyjemniej niź HP