Wpis z mikrobloga

@Hanakele7: Mysle ze sporo ma te bilety skads za darmo, z pracy itd. Wtedy za darmo przejść sie na mecz nawet w listopadzie już tak zle nie wyglada. Co do tych którzy serio za to zaplacili i sa spoza wawy to zgoda, sa #!$%@?
  • Odpowiedz
@Kielbasiarz: znajomy pracował w zwykłej hurtowni napoje/alkohole i dość często szef dostawał pule biletów od sponsorów na mecze reprezentacji. Janusz właściciel miał nawet wejściówkę na VIP z cateringiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hanakele7 50zl za bilet to poszedłem bo tanio, żałuję xD tylko że mam 5 przystanków tramwajem na stadion. Jakbym miał jechać godzinę lub więcej to załamka xd
  • Odpowiedz
@Hanakele7: Byłem tam dziś, za własne zarobione pieniądze, razem z dziećmi i powiem tak: na stypie jest weselej i jest lepsza atmosfera.

Nigdy nie byłem na narodowym ani na meczu naszej kadry. I chyba po dzisiejszym doświadczeniu raczej nie wybiorę się zbyt prędko po raz kolejny.
  • Odpowiedz
@Kielbasiarz: polak za darmo to wszystko łyknie. Kolezanka mi każdą girrke za dsrmo jaka istnieje wysyła bo za darmo to bierz czlowieki #!$%@? z tym ze ani ja ani on nigdy nie zagralismy i nie zagramy w te gry xP mi sie nawet nie chce logować żeby odebrać te gry z jakiejs #!$%@? strony. Jak chce w cos zagrać to sobie to kupie a nie biore cobpopadnie bo za darmo. Polacka
  • Odpowiedz
@Hanakele7 mi się tam podobało. Mój pierwszy mecz, co widziałem na narodowym. Przemarzniety, wielokrotnie prawie się wywalilem na stadionie(ślisko było na nim), ale wiecie co? Fajnie było grajków choć raz zobaczyć na żywo. Może już to nie ta kadra, co kilka lat temu grała na Euro bez kompleksów (tak euro 2016), ale lepiej nie będzie. Znów wrócimy na nasze miejsce. A że doping jaki był taki był? To widziałem, czy też słyszałem
  • Odpowiedz