Wpis z mikrobloga

Łukasza Schreibera, polityka PiS:

"Nie bez echa przeszło też przemówienie z mównicy Łukasza Schreibera, który - ku zaskoczeniu wszystkich - pochwaił marszałka Sejmu Szymona Hołownię. - Ja myślę, że warto zacząć od zwrócenia uwagi, że pan marszałek jednak przyniósł do tej izby kulturę. To jest ważna rzecz, która wymaga odnotowania. Ja bardzo dziękuję "

Nawet przeciwnicy przyznają, że z nowym rządem w Sejmie panuje większy porządek. W obozie Kaczyńskiego są duże problemy.

#informacje #polityka #sejm #tvpis
DombrowskiT - Łukasza Schreibera, polityka PiS:

"Nie bez echa przeszło też przemówie...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@DombrowskiT: To nie przypadek - jego specjalistka ds. PR, Marianna, doradziła mu taki ruch, aby zyskać trochę na sympatii wśród obozu idącego po władzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@rwL_: PISdec nie może już niczego zapisać. Po odrzuceniu rządu Morawieckiego będą musieli pogodzić się z porażką. Nawet Duda nie zaryzykuje, by im pomóc, skorzystać z prawa weta.
  • Odpowiedz
@DombrowskiT: Tak, ale jak już będzie po wszystkim, to zaczną się próby przejścia z PiSu na drugą stronę i takie przytulaski jeszcze przed wybraniem rządu mogą coś sugerować :-)
  • Odpowiedz
@DombrowskiT: wszystkie te młode szczury, które nie mają jeszcze wypranego mózgu, a coś tam potrafią i chcą działać nie ważne kto rozkazuje powinny niedługo uciekać do rządzącej koalicji, bo jak Jarek się kopyrtnie to PiS się posypie
  • Odpowiedz